Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها

درخواست گواهی رسمی نمایه سازی مقاله

پژوهشگر گرامی؛

شما می توانید در این بخش گواهی چاپی نفیس نمایه سازی مقاله خود را که دارای هولوگرام، QR-Code اصالت و لینک استعلام آنلاین می باشد را سفارش دهید تا به صورت چاپ شده بر روی فرم رسمی گواهی سیویلیکا و داخل جلد مربوطه از طریق پست به آدرس شما ارسال شود.


برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید توضیحات کاملتر را از اینجا مطالعه فرمایید.

مرحله اول: مشخصات مقاله برای صدور گواهی را انتخاب نمایید

عنوان مقاله: تنوع گونه ای درختان و گیاهان کف جنگل در تیپ های جنگل راش جنگل آموزشی-پژوهشی شصت کلاته گرگان
سال انتشار: 1399
تعداد صفحات مقاله: 11 صفحه
زبان مقاله اصلی: Persian
مشخصات نویسندگان مقاله: (تعیین نمایید که گواهی به نام کدام نویسنده صادر شود)
نرگس کاردگر - Faculty of Forest Sciences, Gorgan University of Agricultural Sciences and Natural Resources, Gorgan, Iran.
رامین رحمانی - Faculty of Forest Sciences, Gorgan University of Agricultural Sciences and Natural Resources, Gorgan, Iran.
حبیب زارع - Nowshahr Botanical Garden, Research Institute of Forests and Rangelands, Agricultural Research, Education and Extension Organization (AREEO), Tehran, Iran.
سمیه قربانی - Academic Center for Education, Culture and Research, Tehran, Iran
پیشوند نام: اگر مایل به درج عناوینی مانند دکتر، مهندس و .. در مقابل اسم خود درگواهی نمایه سازی هستید، عنوان مورد نظر را در این فیلد درج نمایید.

مرحله دوم: انتخاب زبان گواهی نامه

برای مقالات فارسی، گواهی نامه نمایه سازی به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل ارائه می باشد. صدور گواهی فارسی بر اساس اطلاعات ثبت شده برای مقاله در پایگاه انجام می پذیرد. ولی در صورتی که مقاله شما به زبان فارسی ارائه شده است و علاقه مند به دریافت گواهی به زبان انگلیسی می باشید، باید نام نویسنده و عنوان مقاله را به صورت دقیق به زبان انگلیسی وارد نمایید تا در متن گواهی نامه درج شود.در صورت درخواست گواهی انگلیسی برای مقالات فارسی، مسئولیت صحت ترجمه انگلیسی عنوان و نگارش نام نویسنده برعهده شما خواهد بود.

دریافت گواهی به زبان فارسی
دریافت گواهی به زبان انگلیسی

مرحله سوم: متن گواهی را کنترل و تایید نمایید

پژوهشگر گرامی؛

بدین وسیله گواهی می شود مقاله جنابعالی با عنوان «تنوع گونه ای درختان و گیاهان کف جنگل در تیپ های جنگل راش جنگل آموزشی-پژوهشی شصت کلاته گرگان» پس از ارزیابی و تایید داوران دبیرخانه "دوفصلنامه بوم شناسی جنگل های ایران" که در سال 1399 در دوره 8، شماره 16 برگزار گردیده است، با تعداد 11 صفحه، در پایگاه استنادی سیویلیکا با کد اختصاصی COI: JR_IFEJ-8-16_013 نمایه گردیده است.

ضمن تبریک به مناسبت نمایه شدن مقاله جنابعالی، به استحضار میرساند این گواهی با توجه به اطلاعات ارسالی از طرف دبیرخانه آن ژورنال و اطلاعات مندرج در پایگاه سیویلیکا تهیه شده و صحت مندرجات آن در هر لحظه از طریق لینک زیر و یا اسکن تصویر کد، قابل استعلام است.

با تقدیم احترام و آرزوی موفقیت
پایگاه سیویلیکا

تایید نهایی و پرداخت آنلاین

پژوهشگر عزیز؛

هزینه صدور و ارسال گواهی نامه چاپی نفیس برای کاربران غیرعضو سیویلیکا240,000 تومان می باشد. برای ثبت نهایی سفارش صدور گواهی نمایه سازی برای مقاله با مشخصات فوق، ابتدا اطلاعات کامل آدرس و شماره تماس اضطراری را در زیر درج نمایید. با زدن کلید تایید نهایی و پرداخت، شما به درگاه پرداخت بانک هدایت می شوید و پس از پرداخت موفق سفارش شما ثبت می شود.
کد پستی از نظر اداره پست برای ارسال مرسوله ها الزامی است. خواهشمندیم با دقت تکمیل فرمایید.

کشور: ایران
استان*:
انتخاب استان
شهر*:
انتخاب شهر
آدرس پستی*:
کد پستی* :
فرد تحویل گیرنده*:
شماره تلفن همراه*:
آدرس ایمیل*:
توضیحات (در صورت نیاز):

دریافت گواهی PDF رایگان

علاوه بر سفارش و دریافت گواهی نمایه سازی نفیس،می توانید از لینک زیر گواهی pdf رایگان این مقاله را دریافت نمایید:


دریافت گواهی PDF رایگان

مشاهده صفحه قابل پرینت خلاصه مقاله

نکات بسیار مهم

  • هر گواهی فقط به نام یک نفر از نویسندگان صادر می شود. لذا در انتخاب و تایید نهایی نویسنده ای که گواهی به نام ایشان باید صادر شود دقت فرمایید.
  • این بخش برای صدور و ارسال گواهی چاپی مبنی بر تاییدیه نمایه سازی مقاله در پایگاه سیویلیکا می باشد و ارتباطی با گواهی صادر شده توسط دبیرخانه کنفرانس ندارد.
  • گواهی نمایه سازی به یکی از دو زبان فارسی یا انگلیسی قابل دریافت است. اگر مقاله ارائه شده شما به زبان فارسی باشد، می توانید گواهی نمایه سازی را به زبان انگلیسی درخواست نمایید.
  • روند صدور گواهی چاپی قابل بازگشت نیست و اعتبارهای کسر شده و یا مبلغ پرداختی قابل برگشت نخواهند بود. بلافاصله پس از درخواست شما روند چاپ و صدور گواهی آغاز می شود و حداکثر تا چند روز کاری گواهی نامه تحویل پست خواهند شد.
  • مراحل ثبت درخواست و چاپ نهایی گواهی نامه، به شماره تلفن همراه شما پیامک می شود. (در صورت مسدود بودن پیامکهای تبلیغاتی این پیامک را دریافت نخواهید نمود)

گواهی های چاپی سیویلیکا چه ویژگی هایی دارد

گواهی های چاپی نمایه سازی سیویلیکا، گواهی های نفیسی هستند که به منظور تاییدیه نمایه سازی مقاله در مجموعه سیویلیکا به صورت مکتوب تهیه و بنا به درخواست پژوهشگر، به وی ارسال می شود.این گواهی ها، بر روی برگه های نفیس طلاکوب، با آرم سیویلیکا، چاپ شده و دارای هولوگرام، QR-Code اصالت گواهی نامه و لینک استعلام آنلاین می باشند.
چه الزامی برای تهیه گواهی سیویلیکا وجود دارد؟
سیویلیکا گواهی های مختلفی ارائه می نماید. گواهی نمایه سازی آنلاین که به صورت فایل pdf در همین صفحه صورت رایگان عرضه می شود و همه پژوهشگران می توانند بلافاصه بدون هیچ هزینه ای این فایل را دریافت و پرینت نمایند. ولی برخی از پژوهشگران به منظور تکمیل رزومه خود علاقه مند به داشتن گواهی نامه رسمی و نفیس هستند تا آرشیو شخصی خود را تکمیل نمایند و یا اینکه آن را به همراه رزومه تخصصی خود ارائه نمایند. در این صورت گواهی چاپی بهترین گزینه می باشد.
در صورتی که هر گونه مشکل و خطای املائی در عنوان مقاله، عنوان کنفرانس و یا نام نویسندگان مشاهده می فرمایید قبل از درخواست گواهی نامه، ابتدا مشکل را از طریق بخش پشتیبانی و با ذکر کد COI مقاله و مشکل موجود به ما اعلام فرمایید تا خطای موجود اصلاح شود و سپس اقدام به درخواست گواهی نامه فرمایید.
Support