ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

پایدارسازی منابع درآمدی شهرداری زیدآباد

Year: 1398
COI: ICSAU06_0970
Language: PersianView: 171
This Paper With 19 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 19 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حسین غضنفرپور - دانشیار جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه شهید باهنر کرمان، کرمان، ایران
محسن زیدآبادی - کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد سیرجان

Abstract:

منابع درآمدی نقش مهم و موثری در رشد و تعالی هر سازمان و موسسه ای دارد، بدون وجود منابع درآمدی توسعه یک موسسه متوقف می شود یا اخلال جدی در آن به وجود می آید. از آنجا که شهرداری ها به صورت موسسات خود اتکا و خودگردان هستند ضرورت دارد تا منابع درآمدی مشخصی داشته باشندو بتوانند هزینه های خود را تامین نمایند. مساله اساسی این است که شهرداری های با معظلی به نام عدم تحقق منابع درآمدی روبرو هستند و هر ساله بخشی از منابع درآمدی آنها تحقق پیدا نمی کند و یا باکسری بودجه مواجه است و این مشکل اکثر شهرداریها میباشد که شهرداری زیدآباد نیز با این مشکل مواجه است. هدف تحقیق این است که بررسی شود آیا راهی وجود دارد که شهرداری ها و شهرداری زیدآبادبه منابع درآمدی مناسبی دسترسی داشته باشند و با مشکل کسری بودجه مواجه نشود. روش تحقیق توصیفی- تحلیلی است داده های تحقیق به روش اسنادی و میدانی جمع آوری شده و با استفاده از SPSS مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و نتایج تحقیق نشان میدهد شهردرای زیدآبد در شرایط موجود تنها از بخشی از منابع درآمدی خودش درآمد به دست می آورد و بخش مهمی از منابع درآمدی یا به صورت غیرفعال یا به صورت نیمه فعال است و لذا حتی از منابع تعیین شده و قانونی خود هم نمیتواند کسب درآمد نماید بررسی صورت گرفته نشان میدهد بخش مهمی از منابع درآمدی شهرداری زیدآباد از منابع ناپایدار است و لذا لازم است سعی شود حتی الامکان منابع ناپایدار به منابع پایدار تبدیل شود و همچنین منابع غیرفعال نیز فعال شود تا هم منابع درآمدی افزایش یابد و هم پایداری آن افزایش یابد.

Keywords:

منابع درآمدی،درآمد پایدار شهرداری زیداباد.

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICSAU06_0970. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1003793/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
غضنفرپور، حسین و زیدآبادی، محسن،1398،پایدارسازی منابع درآمدی شهرداری زیدآباد،6th. National Congress on civil engineering, architecture and urban development،Tehran،،،https://civilica.com/doc/1003793

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 16,469
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support