ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تحلیل رفتار دینامیکی شناورهای تندرو در امواج نامنظم

Year: 1394
COI: JR_MSTSA-14-46_007
Language: PersianView: 281
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سعید حسین زاده - دانشجوی کارشناسی ارشد، دانشگاه صنعتی شریف
وحیدرضا جهانمرد - کارشناسی ارشد، دانشگاه صنعتی شریف
امین نجفی - دانشجوی دکتری، دانشگاه صنعتی شریف
محمدسعید سیف - استاد، قطب علمی هیدرودینامیک و دینامیک متحرک های دریایی، دانشگاه صنعتی شریف

Abstract:

یکی از مسایل مهم در ارتباط با شناورهای تندرو، مطالعه ی رفتار دینامیکی آن ها می باشد. افزایش پایداری و بهبود عملکرد شناورهایتندرو در امواج همیشه از اهداف طراحی این نوع از شناورها بوده است. پیچیدگی حرکات این شناورها در امواج با افزایش سرعت شناوربیشتر می گردد. در این مقاله، رفتار شناورهای تندرو با بدنه پروازی تحت تاثیر امواج نامنظم موردبررسی قرار می گیرد. به دلیل رفتاردینامیکی کاملا غیرخطی و پیچیده شناورهای تندرو تحت تحریک امواج، محدودیت های بسیاری در محاسبات تحلیلی و عددی واردمی گردد. برای این منظور، در این مطالعه با در نظر داشتن فرضیاتی برای ساده سازی مسیله، به بررسی رفتاری شناور پرداخته می شود.بنابراین، در ابتدا به مدل سازی معادلات حرکت شناور در امواج منظم پرداخته می شود و پس از آن ، با بسط روابط به گونه ای که اعتبارمعادلات حرکت غیرخطی حفظ گردد، رفتار شناورهای پروازی تحت تاثیر امواج نامنظم موردبررسی قرار می گیرد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_MSTSA-14-46_007. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1005167/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
حسین زاده، سعید و جهانمرد، وحیدرضا و نجفی، امین و سیف، محمدسعید،1394،تحلیل رفتار دینامیکی شناورهای تندرو در امواج نامنظم،https://civilica.com/doc/1005167

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 14,159
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support