ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی اثر بخشی آموزش کاربرد فناوری شیمی سبز در دانشگاه فرهنگیان

Year: 1398
COI: JR_CHEDU-1-3_002
Language: PersianView: 166
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

صدیقه ناظمیان - گروه شیمی، دانشگاه فرهنگیان، یزد، ایران

Abstract:

آموزش بر اساس اهداف شیمی سبز، در تربیت فراگیرانی مسئول، شهروندان آگاه به محیط زیست، پرورش خلاقیت، تشویق و ایجاد انگیزه در آنها برای مطالعه و پژوهش در زمینه محیط زیست و راههای حفاظت از آن و به­عنوان یکی از شاخص ترین عوامل رسیدن به توسعه محسوب می شود. جامعه آماری این تحقیق دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یزد بودند که داد­های حاصل با استفاده از آمار توصیفی (فراوانی و درصد) و آزمون استنباطی (همبستگی پیرسون)، نرم افزار Excel و SPSS مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. نتایج نشان داد برای ارتباط بین آموزش و کاربرد فناوری شیمی سبز بهتر است بستر مناسبی برای دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان فراهم شود تا ارتباط آموزش شیمی سبز را با آموزش و پرورش افزایش دهد. با توجه به نقش مهمی که شیمی سبز در زندگی بشر دارد باید بتوان با برنامه ریزی مناسب و راهبردی استفاده از آموزش شیمی سبز در مدارس را مدیریت کرد تا یادگیری و یاددهی با کیفیت بهتری انجام شود. هدف مقاله آن است تا نگرش، مهارت و دانش جدیدی را در دانشگاه و مدارس فراهم سازد که استفاده از کاربرد شیمی سبز در آموزش باعث افزایش کیفیت زندگی و محیط زیست سالم تر و ایمن تر برای بشر خواهد بود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_CHEDU-1-3_002. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1013984/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ناظمیان، صدیقه،1398،بررسی اثر بخشی آموزش کاربرد فناوری شیمی سبز در دانشگاه فرهنگیان،https://civilica.com/doc/1013984

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 13,603
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support