Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

یادگیری الکترونیکی و آموزش الکترونیکی و نقش آن در بهبود کیفیت آموزش عالی

Year: 1399
COI: MTAEB04_006
Language: PersianView: 1,409
This Paper With 19 Page And PDF Format Ready To Download
محتوای کامل این Paper با فرمت WORD هم قابل دریافت می باشد.

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 19 صفحه است به صورت فایل PDF و یا WORD در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مهرزاد سرفرازی - گروه مدیریت دولتی، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد لارستان، لارستان، ایران
محمد صادق انصاری - گروه مدیریت دولتی، دانشگاه آزاد اسلامی،واحد لارستان،لارستان، ایران
حسن زمانیان زاده - گروه مدیریت دولتی، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد لارستان، لارستان، ایران

Abstract:

پردازش و توزیع داده ها با استفاده از سخت افزار و نرم افزار رایانه ای و تجهیزات راه دور را فناوری اطلاعات گویند فناوری اطلاعات که همزمان با موج سوم پا به عرصه وجود گذاشت، اکنون وظیفه هدایت و توسعه علم و آگاهی بشری را در دوران اطلاعات بر عهده دارد تعاریف بسیاری برای یادگیری الکترونیکی ارائه شده است و دانشمندان مختلف، تعاریف فراوانی در این مورد بیان کرده اند. یادگیری الکترونیکی را تحویل محتوای آموزشی از طریق رسانه های الکترونیکی مانند ماهواره ها، لوح های فشرده، اینترنت و اکسترانت تعریف می کنند. آنها معتقدند که یادگیری بر مبنای فناوری، معادل یادگیری الکترونیکی است. حال باید به بهبود کیفیت در آموزش عالی توجه کنیم واژه کیفیت از ریشه لاتینی qualitat و qualitas به معنای چه نوع می باشد ماهیت تغییر پذیر دانش ، تکنولوژی و نیازهای سازمان ها و بخش های مختلف جامعه از یک طرف و رقابت جهانی و داخلی از طرف دیگر ایجاب می کند که موسسات آموزش عالی کشور به طور مداوم فرایند های مربوط به آموزش را به طور مستمر بهبود بخشند . به اعتقاد کافمن باید بهبود مستمر را در مراکز و موسسات آموزشی نهادینه کرد باید بهبود را جزئی از زندگی روزانه خود قرار دهید هر اقدامی که صورت می گیرد باید کیفیت وضعیت موجود را بهبود بخشد. باید بینش ها، تجارب و استعدادهای هر یک از اعضای گروه برای رفع نیازها و حرکت به سوی کیفیت و سرانجام دستیابی به وضعیت ایده ال به کار گرفته شود در این مقاله به بررسی یادگیری الکترونیکی و آموزش الکترونیکی پرداخته و سعی می کنیم تا آن را در بهبود کیفیت آموزش عالی مورد بحث قرار دهیم.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MTAEB04_006. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1032535/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
سرفرازی، مهرزاد و انصاری، محمد صادق و زمانیان زاده، حسن،1399،یادگیری الکترونیکی و آموزش الکترونیکی و نقش آن در بهبود کیفیت آموزش عالی،4th International Conference on Modern Tricks of Management, Accounting, Economics and Banking with a Business Growth Approach،https://civilica.com/doc/1032535

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

5.00
2 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 2
4 0
3 0
2 0
1 0

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 1,406
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط


مقالات فوق بر اساس داده کاوی مقالات مطالعه شده توسط پژوهشگران محاسبه شده است.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support