ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

پاداش دهی به مشتریان و تاثیر آن بر فروش با نقش میانجی تبلیغات دهان به دهان (بررسی پاداش دهی به مشتریان در بازار تلفن همراه شهر تبریز)

Year: 1399
COI: MTAEB04_025
Language: PersianView: 349
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download
محتوای کامل این Paper با فرمت WORD هم قابل دریافت می باشد.

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF و یا WORD در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

امین حبیب زاده حلوائی - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی واحد عجب شیر
سید سیامک موسوی - مدرس و عضو هیات علمی دانشگاه های ایران و آلمان

Abstract:

با کاهش اعتماد مشتریان به آگهی های تبلیغاتی، تبلیغات دهان به دهان راهی برای دستیابی به مزیت رقابتی و سهم بازار می باشد. وفور انواع تبلیغات و آگهی های سودجویانه کالاها و خدمات گوناگون، مشتریان را دلسرد نموده است. در این میان تبلیغات دهان به دهان راهی بهتر جهت شناساندن کالاها و خدمات شرکت ها به مشتریان و افزایش فروش و سود می باشد. انتظار می رود برنامه های پاداش به مشتریان بعنوان فاکتور و عاملی جهت تحریک مشتریان به تبلیغات دهان به دهان در مورد محصولات و خدمات شرکت ها در راستای افزایش فروش باشد. طی این تحقیق، بازار تلفن همراه تبریز بررسی می شود تا بتوان مدل مذکور را در آن آزمود و اینکه آیا پاداش دهی به مشتریان با تاثیر بر تبلیغات دهان به دهان می تواند باعث افزایش فروش شود، پاسخ داده خواهد شد. در این تحقیق، حجم نمونه با استفاده از فرمول کوکران از جامعه مورد مطالعه که شامل مشتریان تلفن همراه و لوازم جانبی و خدمات مربوطه در شهر تبریز می باشد، محاسبه و تعیین شد، سپس داده های خام با استفاده از پرسشنامه، جمع آوری و با استفاده از نرم افزار تحلیلی SPSS مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و با آزمون های تحلیلی بر روی فرضیه های تحقیق، در نهایت فرضیه اصلی تحقیق مورد تصدیق قرار گرفت.

Keywords:

برنامه پاداش , مشتری , فروش , تبلیغات دهان به دهان , تلفن همراه

Paper COI Code

This Paper COI Code is MTAEB04_025. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1032554/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
حبیب زاده حلوائی، امین و موسوی، سید سیامک،1399،پاداش دهی به مشتریان و تاثیر آن بر فروش با نقش میانجی تبلیغات دهان به دهان (بررسی پاداش دهی به مشتریان در بازار تلفن همراه شهر تبریز)،4th International Conference on Modern Tricks of Management, Accounting, Economics and Banking with a Business Growth Approach،https://civilica.com/doc/1032554

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

5.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 510
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support