ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

شناسایی اهداف جهت گیری یادگیرندگان در یک محیط مشارکتی پویا

Year: 1399
COI: IRANWEB06_029
Language: PersianView: 362
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سیده فاطمه نورانی - عضو هیات علمی گروه فناوری و مهندسی کامپیوتر، دانشگاه پیام نور، تهران، ایران
شیرین میرعابدینی - عضو هیات علمی گروه فناوری و مهندسی کامپیوتر، دانشگاه پیام نور، تهران، ایران

Abstract:

تحلیل داده های مربوط به رفتار و تعاملات یادگیرنده در یک محیط آموزشی و کشف ضمنی خصوصیات شخصی یادگیرندگان از جمله تحقیقاتی است که در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. در این روش از آنجا که شناسایی خصوصیات شخصی، در طول زمان و براساس رفتارهای مختلف فرد صورت می گیرد، دقت بالایی به همراه خواهد داشت. در این مقاله با کاوش الگوهای مکرر در اطلاعات مربوط به تغییر / عدم تغییر هم گروه، که از یک محیط مشارکتی پویا استخراج شده برخی اهداف جهت گیری الیوت شناسایی شده است. در این مقاله با بررسی مقادیر پشتیبان و در نتایج الگوهای کشف شده ، مشخص شده که یادگیرندگان با اهداف گرایش به عملکرد و گرایش به تسلط کم، حتما یکبار با هم گروه های قبلی خود در فعالیت های آموزشی شرکت داشته اند. استنتاج تحقیق حاضر می تواند در هر سیستم تطبیق پذیر که نیازمند شناسایی اهداف جهت گیری براساس رفتار وی است، مورد استفاده قرار گیرد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is IRANWEB06_029. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1035510/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
نورانی، سیده فاطمه و میرعابدینی، شیرین،1399،شناسایی اهداف جهت گیری یادگیرندگان در یک محیط مشارکتی پویا،6th International Web Research Conference،Tehran،https://civilica.com/doc/1035510

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: پیام نور
Paper count: 55,963
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support