ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

طراحی مدل استوار شبکه پویای زنجیره تامین محصولات متنوع جهانی در شرایط عدم قطعیت

Year: 1399
COI: JR_BMJI-12-46_010
Language: PersianView: 215
This Paper With 25 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 25 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمد مختاری - گروه مدیریت صنعتی، دانشکده مدیریت، واحد تهران جنوب، دانشگاه آزاداسلامی، تهران، ایران
ابوتراب علیرضایی - گروه مدیریت صنعتی، دانشکده مدیریت، واحد تهران جنوب، دانشگاه آزاداسلامی، تهران، ایران
حسن جوانشیر - گروه مهندسی صنایع،دانشکده صنایع،واحد تهران جنوب، دانشگاه آزاد اسلامی تهران،ایران.
محمود مدیری - گروه مدیریت صنعتی،دانشکده مدیریت، واحد تهران جنوب،دانشگاه آزاد اسلامی، تهران،ایران.

Abstract:

در این تحقیق به مدل سازی جهت طراحی شبکه پویای زنجیره تامین کالای سیمانی برای کاهش کمبود بعد از بحران پرداخته شده است.پارامتر زمان یکی از مهمترین پارامترها بدلیل فسادپذیری محصولات سیمانی و همچنین نیاز به تامین تقاضا در زمان مشخص است که در این تحقیق به مدل سازی این پارامتر در شرایط عادی و بعد از بروز بحران پرداخته شده است. حادثه دیدگان بلایا از اولویت متفاوتی نسبت به هم برای تامین تقاضا برخوردار هستند که در این مدل علاوه بر مدل سازی این موضوع استفاده از اقلام جایگزین یا مشابه نیز در نظر گرفته شده است. از برنامه ریزی استوار جهت ایجاد تصمیمات استوار به دلیل حساس بودن تامین تقاضا استفاده گردیده است. برای حل مدل در ابعاد بزرگ تر از الگوریتم های فرا ابتکاری ژنتیک، بهینه سازی ازدحام ذرات و تبرید شبیه سازی استفاده شده که بنا بر نتایج حاصله از اجرای الگوریتم ها برای ابعاد مختلف، الگوریتم ژنتیک از کیفیت بیشتری برخوردار است. با توجه به اهمیت پیش بینی تقاضا در دوره برنامه ریزی در این تحقیق از روش شبکه عصبی فازی تطبیقی برای پیش بینی تقاضا استفاده شده است که FCM بهترین الگوریتم شناسایی الگو و تطبیق پذیری شناخته شده است.

Keywords:

طراحی شبکه زنجیره تامین, پویا, استوار, جهانی, عدم قطعیت

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_BMJI-12-46_010. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1035864/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مختاری، محمد و علیرضایی، ابوتراب و جوانشیر، حسن و مدیری، محمود،1399،طراحی مدل استوار شبکه پویای زنجیره تامین محصولات متنوع جهانی در شرایط عدم قطعیت،،،،،https://civilica.com/doc/1035864

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 10,058
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support