ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر عدم مشارکت کارکنان در به اشتراک گذاری اطلاعات و دانش (مورد مطالعه :دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

Year: 1399
COI: IICMOCONF02_009
Language: PersianView: 187
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سعید خیاط مقدم - استادیار،گروه مدیریت دولتی،دانشکده مدیریت و حسابداری،دانشگاه آزاد اسلامی،مشهد،ایران
الهه باقری - دانشجوی دکترا مدیریت و برنامه ریزی فرهنگی، گروه مدیریت فرهنگی ،دانشکده مدیریت و حسابداری، دانشگاه آزاد اسلامی (واحد تهران جنوب) ، تهران ، ایران
تدا میرزایی نامقی - کارشناس ارشد، مدیریت دولتی،گروه مدیریت دولتی،دانشکده مدیریت و حسابداری،دانشگاه آزاد اسلامی،مشهد،ایران

Abstract:

مقدمه : امروزه دانش به عنوان یک منبع ارزشمند و راهبردی است ، از این رو توجه به مدیریت دانش جز ارکان سازمان ها قرار گرفته و با توجه به این که تسهیم دانش یکی از راه کارهای مدیریت دانش محسوب می شود و همچنین قسمت اعظمی از دانش تسهیم شده مربوط به اطلاعات میاشد از این رو تسهیم اطلاعات در کنار تسهیم دانش را می توان راهی در جهت ایجاداثرات هم افزایی در راستای کسب مزایای بیشتر جهت دستیابی به موفقیت دانست. روش پژوهش : هدف این پژوهش شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر عدم مشارکت کارکنان در به اشتراک گذاری اطلاعات و دانش بوده که روش تحقیق از بعد هدف کاربردی و از بعد اجرا آمیخته اکتشافی بوده است. در بخش ابزار تحقیق درجمع آوری داده های کیفی از مطالعات کتابخانه ای و در بخش جمع آوری داده های کمی از پرسش نامه که با تکنیک دلفی ساخته شده ،استفاده شده است جامعه آماری این پژوهش 500نفر از مدیران و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد بوده است و از این میان 285 نفر به عنوان نمونه بافرمول کوکران انتخاب شدند. یافته ها : 39 مولفه در 5 بعد ارتباطات ، اطلاعات ، ساختار ، فرهنگ و فن آوری در عدم به اشتراک گذاری دانش واطلاعات بین کارکنان شناسایی گردید.نتیجه گیری: نتایج تجزیه و تحلیل آماری وضعیت کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در عدم مشارکت کارکنان در به اشتراک گذاری اطلاعات ودانش را در 4بعد ارتباطات، اطلاعات، فن آوری وساختار بالاتر از حد متوسط ودر مولفه فرهنگ پائین تر از حد متوسط نشان داده است.

Keywords:

شناسایی ،رتبه بندی ،مدیریت دانش ، تسهیم دانش ، اطلاعات

Paper COI Code

This Paper COI Code is IICMOCONF02_009. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1038929/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
خیاط مقدم، سعید و باقری، الهه و میرزایی نامقی، تدا،1399،شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر عدم مشارکت کارکنان در به اشتراک گذاری اطلاعات و دانش (مورد مطالعه :دانشگاه علوم پزشکی مشهد)،Second International and National Conference on Management, Accounting and Law Studies،Tehran،،،https://civilica.com/doc/1038929

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 9,292
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support