ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی پایداری گذرای سیستم توزیع در حضورقطعی مکرر

Year: 1399
COI: MHCONF05_052
Language: PersianView: 263
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمد یزدانی - گروه مهندسی برق-دانشکده فنی و مهندسی-دانشگاه پیام نور-اردبیل-ایران
رضا حاتمی - گروه مهندسی برق-دانشکده فنی و مهندسی-دانشگاه پیام نور-اردبیل-ایران
سینا فتح الهی - گروه مهندسی برق-دانشکده فنی و مهندسی-دانشگاه پیام نور-اردبیل-ایران

Abstract:

در دهه گذشته واحد های تولیدی جدید مثل توربین های بادی، پنل های خورشیدی و نیروگاه های ترکیبی تولید حرارت و توان برای تولید توان الکریکی بهشبکه توزیع متصل و عملکرد مرسوم انها را تغییر داده اند. برای آنالیز این واحدها مدلسازی آنها در یک برنامه شبیه سازی لازم می باشد. در این قسمتنیروگاه های ترکیبی تولید حرارت و توان مدل شده و در یک برنامه آنالیز می گردد. امروزه تلاش های مستمری برای استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر (مثل باد و خورشید) و همچنین منابع انرژی تجدید ناپذیر (مانند نیروگاه های تولید حرارت و توان پر بازده CHP) برای تولید توان الکتریکی صورت می گیرد.به علت اثرات زیست محیطی و کاهش گازهای گلخانه ای و همچنین بازار رقابتی انتظار می رود که تعداد واحدهای تولیدی کوچک در آینده نزدیک بیشترافزایش یابد. این ژنراتورهای کوچک اکثرا به شبکه های توزیع متصل و عملکرد مرسوم این شبکه ها را تغییر داده اند. شبکه های توزیع مرسوم شبکه های غیر فعالی هستند که توان الکتریکی را به مشتریان متصل به آنها منتقل می کنند. در این تحقیق آنالیز پایداری گذرا در سطح شبکه توزیع بررسی می گردد، جایی که مشکلات پایداری گذرا به علت ویژگی پسیو شبکه های توزیع گذشته معمولا مورد توجه قرار نمی گرفته است. با این حال امروزه وضعی به علت معرفی DG ها تغییر کرده است. در این بررسی، ابتدا یک واحد Micro-turbine مدل شده و سپس در یک شبکه قدرت بکار گرفته می شود. زمان رفع بحرانی (CCT) واحد Micro-turbine در طی یک اختلال در سیستم زیر انتقال و همچنین یک خطا در شبکه توزیع مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین می توان تنظیمات حفاظهی واحد Micro-turbine را بر مبنای آنالیز پایداری گذرا تعیین کرد که این مطلب زمانی که DG می تواند متصل مانده و شبکه را در طی و پس از اختلال پشتیبانی نماید، مهم می باشد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MHCONF05_052. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1042768/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
یزدانی، محمد و حاتمی، رضا و فتح الهی، سینا،1399،بررسی پایداری گذرای سیستم توزیع در حضورقطعی مکرر،The 5th International Conference on The New Horizons in The Electrical Engineering, Computer and Mechanic،Tehran،https://civilica.com/doc/1042768

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: پیام نور
Paper count: 58,328
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support