ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تجمیع داده در ترکیب سرویس های ابری در بستر اینترنت اشیا با استفاده از الگوریتم چند جهانی

Year: 1398
COI: GERMANCONF03_075
Language: PersianView: 179
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

نرگس پورشکار - مدرس گروه مهندسی کامپیوتر و دانشگاه فنی وحرفه ای استان یزد،ایران،
فریبا اسلامی امیرآبادی - مدرس گروه مهندسی کامپیوتر و دانشگاه فنی وحرفه ای استان یزد،ایران
مریم کارگربیده - مدرس گروه مهندسی کامپیوتر و دانشگاه فنی وحرفه ای استان یزد،ایران
محمد لطفی احمدآبادی - کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و دانشگاه آزاد اسلامی میبد،ایران

Abstract:

بر اساس قوانین عرضه و تقاضا و به دلیل رشد فراوان سرویس های اینترنت اشیا که ارائه میشوند، کارگزاران سرویسهای ابری در اینترنت اشیا با رقابت سختی در برابر یکدیگر برای ارائه بهبودهای کیفیت سرویس روبرو هستند. چنین رقابتی منجر به پدیدار شدن یک فرایند دشوار و پیچیده برای ارائه انتخاب و ترکیب سرویس ساده برای ارائه سرویسهای مرکب در ابر میشود، که باید در نظر گرفت یک مسئله NP-Hard است. چگونگی انتخاب سرویس های مناسب از مجموعه سرویسها، غلبه بر محدودیتهای ترکیب، اهمیت پارامترهای مختلف کیفیت سرویس را تعیین میکند، تمرکز بر ویژگیهای پویای مشکل و پرداختن به تغییرات سریع در خواص سرویسها و شبکه به نظر میرسد در میان مهمترین مسائلی است که باید مورد بررسی قرار گیرد. در این مقاله برای به دست آوردن اطلاعات لازم و کافی در زمینه تجمیع داده ابری در اینترنت اشیا، مطالعات با استفاده از کتابها و مقالات موجود در این بستر انجام شده، پس از بررسی انواع مختلف راه حلهای ترکیب سرویسها، مدلی با استفاده از الگوریتم چندجهانی(مولتی ورس) با آگاهی از معیارهای کیفیت سرویس برای تجمیع داده ابری در اینترنت اشیا ارائه میشود با بررسی نتایج حاصل از این آزمایش مشخص می گردد که روش پیشنهادی برای تجمیع داده ابری در اینترنت اشیا از درجه همگرایی خوبی برخوردار است و سرویس ابری مرکب نزدیک بهینه را پیدا میکند. همچنین بررسی نتایج نشان میدهد که کیفیت سرویس مرکب ایجاد شده توسط روش پیشنهادی بهتر از الگوریتمهای بهینه سازی ازدحام ذرات و ژنتیک میباشد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is GERMANCONF03_075. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1042961/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
پورشکار، نرگس و اسلامی امیرآبادی، فریبا و کارگربیده، مریم و لطفی احمدآبادی، محمد،1398،تجمیع داده در ترکیب سرویس های ابری در بستر اینترنت اشیا با استفاده از الگوریتم چند جهانی،Third International Congress of Science and Engineering،https://civilica.com/doc/1042961

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 4,824
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support