ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

کاربرد لوله های کامپوزیتی

Year: 1399
COI: ECME08_030
Language: PersianView: 151
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

ابراهیم گمشادی - دانشجوی کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه فنی مهندسی آباده
عباس رمضانی - عضو هیئت علمی دانشگاه فنی مهندسی آباده
علیرضا زارع - دانشجوی کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه فنی مهندسی آباده

Abstract:

هدف از انجام این مقاله بررسی کاربرد لوله های کامپوزیتی می باشد کامپوزیت ها ترکیب دو یا چند ماده با یکدیگر بهطوری که به صورت شیمیائی مجزا و غیر محلول در یکدیگر باشند و بازده و خواص سازه ای این ترکیب نسبت به هریک ازاجزاء تشکیل دهنده آن به تنهایی، در موقعیت برتری قرار بگیرد را تعریف می کنند. همچنین یکی از زمینه های عمدهاستفاده از کامپوزیت ها، تولید لوله های با اقطار مختلف با استفاده از مواد کامپوزیتی است . لوله های کامپوزیتی کهمتشکل از الیاف شیشه و رزین های ترموست می باشند ساختار محکم، مقاوم به خوردگی و سبکی را فراهم می کنند که به عنوان جایگزین بسیار مناسبی برای لوله های فلزی و بتونی مطرح می شوند. عبارات GRE, GRV, GRP که در صنعت لوله های کامپوزیتی رواج دارد، همگی معرف پیکربندی های مختلف لوله های کامپوزیتی هستند که با توجه بهماموریت مختلف مورد انتظار، از ساختار مبتنی بر الیاف شیشه به همراه رزین پلی استر، وینیل استر و یا اپوکسی در آنهااستفاده می شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ECME08_030. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1043298/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
گمشادی، ابراهیم و رمضانی، عباس و زارع، علیرضا،1399،کاربرد لوله های کامپوزیتی،8th National Conference on Electrical, Computer and Mechanical Engineering،Shirvan،https://civilica.com/doc/1043298

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support