ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش فن آوری اطلاعات و ارتباطات بر توسعه پایدار روستایی

Year: 1399
COI: ECME08_038
Language: PersianView: 158
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مریم قلی نژاد - کارشناس ارشد مهندسی فناوری اطلاعات، کارشناس تحلیل گر سیستم، شهرداری بیرجند
مریم اسماعیل نژاد - کارشناسی مهندسی کامپیوتر نرم افزار،کارشناس تحلیل گر سیستم شهرداری بیرجند
فاطمه موذنی - کارشناس ارشد ریاضیات،کارشناس آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات، شهرداری بیرجند

Abstract:

روستاهای الکترونیک زیر مجموعه تفکر جامعه اطلاعاتی و ارتباطی می باشد، که در سال های اخیر در دنیا مطرح شده است وروستاییان بهتر می توانند از اخبار واطلاعات شهرها آگاهی پیدا کرده و دستاوردهای بیشتری را در زمینه های مختلفاقتصادی ، اجتماعی و غیره کسب نمایند. بنابراین این مساله ضروری می رسد که با شناسایی و تقویت توانمندی های روستاهاو آشنایی و آموزش آن ها با این فناوری توسط کارشناسان مربوطه در جهت توسعه عادلانه روابط شهر و روستا گام های اساسیبرداشت. با توجه به اینکه مشکلات جامعه شهری و روستایی روزبه روز افزایش پیدا می کند. فناوری اطلاعات گام مهمی برای ازبین بردن این مشکلات و در زمینه اداره روابط شهری و روستایی وخدمات رسانی به آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد، دقت درکاربرد و استفاده از این فناوری برای مسئولان برنامه ریزی و اجرایی در هر بخش مدیریتی می بایستی بیشتر گشته تا بتوانتد ازاین خدمات و امکانات گسترده در امر توسعه مکان روستایی نهایت استفاده صحیح را داشته باشند. مقاله حاضر به نقش فنآوری اطلاعات و ارتباطات بر توسعه پایدار روستایی با روش توصیفی- تحلیلی می پردازد و برای گردآوری داده ها از روشکتابخانه ای استفاده شده است.

Keywords:

فناوری اطلاعات و ارتباطات , روستای الکترونیک , توسعه , اینترنت

Paper COI Code

This Paper COI Code is ECME08_038. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1043306/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
قلی نژاد، مریم و اسماعیل نژاد، مریم و موذنی، فاطمه،1399،نقش فن آوری اطلاعات و ارتباطات بر توسعه پایدار روستایی،8th National Conference on Electrical, Computer and Mechanical Engineering،Shirvan،https://civilica.com/doc/1043306

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Municipality
Paper count: 99
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support