ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارائه الگوی تهدیدهای امنیتی در فضای مجازی

Year: 1399
COI: CIROB01_158
Language: PersianView: 198
This Paper With 16 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 16 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

ابوالفضل دانایی - استادیار گروه مدیریت رسانه ، واحد سمنان ، دانشگاه آزاد اسلامی ، سمنان ، ایران
ابوالفضل قطب الدینی - دانشجوی دکتری مدیریت رسانه ای، دانشگاه آزاد اسلامی ، سمنان ، ایران،
سیدمحمد زرگر - استادیار گروه مدیریت رسانه ، واحد سمنان ، دانشگاه آزاد اسلامی ، سمنان ، ایران،
فرشاد فائزی رازی - استادیار گروه مدیریت رسانه ، واحد سمنان ، دانشگاه آزاد اسلامی ، سمنان ، ایران،

Abstract:

هدف از انجام این پژوهش واکاوی تهدیدهای امنیتی در فضای مجازی می باشد که برمبنای روش داده بنیاد و با تکنیک مصاحبه از خبرگان که با روش هدفمند انتخاب گردیده ، اجرا شده است.شیوه گردآوری اطلاعات در این پژوهش به دو دسته کتابخانه ای و میدانی تقسیم میشود. در خصوص گردآوری اطلاعات مربوط به ادبیات موضوع و پیشینه پژوهش از روشهای کتابخانه ای و جهت گردآوری اطلاعات برای تایید یا رد فرضیه های پژوهش از روش میدانی استفاده شده است و برای گردآوری داده های پژوهش از مصاحبه استفاده گردید.دراین تحقیق از روش نظریه زمینه ای (داده بنیاد) برای انجام عملیات تحقیق استفاده شده است. دراین پژوهش از رویکرد کیفی و روش نظریه زمینه ای به منظور واکاوی تهدیدهای فضای مجازی علیه امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران با رویکرد تهدیدهای فضای مجازی برای عملیات پژوهش و تحلیل داده ها استفاده شده است. بنابراین پژوهش حاضر به لحاظ روش, ترکیبی (کیفی _ کمی ) می باشد که مبنای نظری در فاز کیفی به منظور طراحی الگوی علی _ معلولی از دو روش مرور نظری و روش داده بنیاد استفاده می گردد. سپس الگوی طراحی شده در فاز کمی با استفاده از روش مدل یابی معادلات ساختاری مورد آزمون قرار می گیرد. نمونه گیری هدفمند و نظری برای گزینش افراد مورد مصاحبه به کار گرفته شده است در این پژوهش با 26 نفر از اساتید دانشگاه، مصاحبه های عمیق صورت گرفته است. بعد از انجام کدگذاری باز،محوری و گزینشی 4 مقوله اصلی و مدل پارادایمی ارائه شده است. مقوله های اصلی عبارتند از : دوآلیسم سود و زیان مجازی ، دگردیسی فرهنگی - هویتی، پروبلماتیک مداخلات دولت درفضای مجازی و وابستگی دیالکتیک : دسترسی- قانون. مقوله هسته ای در این پژوهش، صیرورت امنیت در فضای مجازی است. مقوله هستهای مذکور به شکل یک مدل پارادایمی شامل شرایط، راهبرد کنش و پیامدها ارائه شده است.

Keywords:

الگوی ، تهدیدهای امنیتی ، فضای مجازی .

Paper COI Code

This Paper COI Code is CIROB01_158. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1044831/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
دانایی، ابوالفضل و قطب الدینی، ابوالفضل و زرگر، سیدمحمد و فائزی رازی، فرشاد،1399،ارائه الگوی تهدیدهای امنیتی در فضای مجازی،National conference on improvement and rebuilding of Organization and Businesses،Tehran،،،https://civilica.com/doc/1044831

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

5.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 3,675
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support