ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بازشناسی اعمال بازیکنان والیبال با استفاده از شبکه های عصبی عمیق

Year: 1398
COI: ICMVIP11_034
Language: PersianView: 367
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

امیرعباس شعبانی - دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم وصنعت ایران تهران ایران
محسن سریانی - دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم وصنعت ایران تهران ایران

Abstract:

بازشناسی اعمال انسان کاربردهای فراوانی در حوزه پردازش تصویر و بینایی ماشین دارد و سال هاست که پژوهشگران در این حوزه کار می کنند. یکی از خلاهای تحقیقاتی موجود در این زمینه بازشناسی اعمال ورزشی است.در این مقاله بازشناسی اعمال بازیکنان والیبال را در نظر گرفته و با تهیه یک مجموعه داده از 3 عمل اسپایک، دریافت و سرویس در والیبال به پیاده سازی 4 روش مختلف اقدام شد و از میان آنها دو روش شبکه یکپارچه کانولوشنی و بازگشتی بازشناسی اعمال انسان کاربردهای فراوانی در حوزه پردازش تصویر و بینایی ماشین دارد و سال هاست که پژوهشگران در این حوزه کار میکنند. یکی از خلاهای تحقیقاتی موجود در این زمینه بازشناسی اعمال ورزشی است. در این مقاله بازشناسی اعمال بازیکنان والیبال را در نظر گرفته و با تهیه یک مجموعه داده از 3 عمل اسپایک، دریافت و سرویس در والیبال به پیاده سازی 4 روش مختلف اقدام شد و از میان آنها دو روش شبکه یکپارچه کانولوشنی و بازگشتی بازشناسی اعمال انسان کاربردهای فراوانی در حوزه پردازش تصویر و بینایی ماشین دارد و سال هاست که پژوهشگران در این حوزه کار می کنند. یکی از خلاهای تحقیقاتی موجود در این زمینه بازشناسی اعمال ورزشی است. در این مقاله بازشناسی اعمال بازیکنان والیبال را در نظر گرفته و با تهیه یک مجموعه داده از 3 عمل اسپایک، دریافت و سرویس در والیبال به پیاده سازی 4 روش مختلف اقدام شد و از میان آنها دو روش شبکه یکپارچه کانولوشنی و بازگشتی LSTM و شبکه کانولوشنی عمیق سه بعدی C3D که دارای نتایج بهتری بودند به تفصیل مورد بررسی قرار می گیرند و نتایج هریک از این دو روش و نقاط قوت و ضعف آنها ارایهمی گردد. میانگین دقت رده بندی برای دو روش فوق الذکر به ترتیب 92/5 و 93/3 درصد است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICMVIP11_034. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1045173/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
شعبانی، امیرعباس و سریانی، محسن،1398،بازشناسی اعمال بازیکنان والیبال با استفاده از شبکه های عصبی عمیق،The 11th Iranian and the first International Conference on Machine Vision and Image Processing (MVIP 2020)،Qom،https://civilica.com/doc/1045173

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 22,327
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support