ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

راهکارهای توسعه تامین کنندگان: مطالعه و بررسی معیارها، شاخص ها، راهبردها و ارائه مدل (مطالعه موردی چند سازمان دولتی)

Year: 1399
COI: ICISE06_023
Language: PersianView: 269
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

امین اثنی عشری - کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-مدیریت پروژه دانشگاه صنعتی مالک اشتر، تهران
جعفر قیدرخلجانی - استادیار و عضو هیات علمی گروه مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی مالک اشتر، تهران
محمدحسین کریمی گوارشکی - استادیار و عضو هیات علمی گروه مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی مالک اشتر، تهران

Abstract:

گسترش یافتن و پراکنده شدن تولید در سطح جهانی باعث شده است که بسیاری از شرکتها تامین کنندگان خود را در موقعیت رقابتی خود سهیم ببینند. به خصوص در شرایطی که پیدا کردن تامینکنندگان جایگزین دشوار است و یا خدمات و محصولاتی که تامین کنندگان عرضه می کنند برای تصمیم گیری های خرید مصرف کننده حیاتی میباشد، عملکرد تامین کنندگان تاثیر مستقیمی در قابلیت رقابتی شرکت خواهد دا شت. برنامه تو سعه تامین کنندگان یک روش راهبردی میبا شد که تولیدکنندگان با اتخاذ آن پایگاه تامین خود را تقویت میکنند و درنتیجه عملکرد مدیریت زنجیره تامین را بهبود می بخشند که در این پژوهش به آن پرداخته میشود. این تحقیق از نوع کاربردی و کمی توصیفی است که ابتدا با استفاده از مطالعات کتابخانه ای، تحلیل محتوا و سپس تشکیل گروه های خبرگی به جمع آوری و تجزیه وتحلیل اطلاعات در رابطه با توسعه تامین کنندگان و تمایل آنها به بهبود و توسعه در چند سازمان دولتی وابسته به وزارت دفاع پرداخته است. پس از استخراج 48 شاخص قابلیت و غربالگری، ادغام و دسته بندی در 8 گروه و 17 شاخص تمایل تامین کنندگان جهت توسعه و غربالگری، ادغام و دسته بندی در 4 گروه و ارائه مدل مفهومی، استراتژی هایی مانند ایجاد فشار رقابتی، روابط دوطرفه، اعتمادسازی، تعهد بلندمدت و غیره جهت توسعه تامین کنندگان ارائه شده است.

Keywords:

توسعه تامین کنندگان، زنجیره تامین، عملکرد، استراتژی، تحلیل محتوا

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICISE06_023. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1046812/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
اثنی عشری، امین و قیدرخلجانی، جعفر و کریمی گوارشکی، محمدحسین،1399،راهکارهای توسعه تامین کنندگان: مطالعه و بررسی معیارها، شاخص ها، راهبردها و ارائه مدل (مطالعه موردی چند سازمان دولتی)،6th International Conference on Industrial and Systems Engineering،Mashhad،،،https://civilica.com/doc/1046812

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 8,424
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support