Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش وسایل کمک آموزشی در یادگیری

ششمین  کنفرانس  ملی اقتصاد ، مدیریت و حسابداری
Year: 1399
COI: EMCCONF06_030
Language: PersianView: 204
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مهیار پارس آرا - کارشناسی ارشد، دانشکده فنی مهندسی، فناوری اطلاعات (IT)، دانشگاه آزاد اسلامی، تهران

Abstract:

وسایل کمک آموزشی به عنوان ابزاری برای تسهیل در تدریس و یادگیری استفاده می شوند، این وسایل آموزش را آسان تر می کند و باعث بهبود یادگیری و ماندگاری مطالب می شود. جهان امروز به سرعت در حال پیشرفت است و نیاز به آموزش های بیشتر و سریع تری وجود دارد. بنابراین بهتر است همه تلاش کنیم و بیشتر از وسایل کمک آموزشی استفاده کنیم تا اثربخشی و عملکرد بهتری در امر آموزش ایجاد کنیم. امروزه بیش از هر زمان دیگری نیاز به آموزش ضروری شده است برای رشد و پیشرفت بیشتر باید به آموزش توجه ویژه تری داشته باشیم و آموزش با کیفیت تر و ماندگتری را ارائه کنیم، استفاده از وسایل کمک آموزشی سرعت و کیفیت آموزش را ارتقاء می دهد و می تواند اثرات مثبت بسیار زیاد را در آموزش ایجاد کند. برای تسهیل در امر آموزش و ایجاد شوق و ذوق بیشتر و همچنین ترغیب و تشویق به یادگیری از وسایل کمک آموزشی استفاده می کنیم این وسایل باعث می شوند حجم انبوهی از مطالب را در مدت زمان کوتاهی با کیفیت بسیار عالی ارائه کنیم. وسایل کمک آموزشی محیط آموزش را فعال تر می کند و افراد به جای فقط گوش دادن و صحبت کردن از تمام حواس خود برای یادگیری استفاده و سریع تر مطالب را درک می کنند امروزه در سراسر دینا استفاده از وسایل کمک آموزشی به جزء جدایی ناپذیر آموزش تبدیل شده و تاثیرات بسیار خوبی هم بر آموزش داشته است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is EMCCONF06_030. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1113377/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
پارس آرا، مهیار،1399،نقش وسایل کمک آموزشی در یادگیری،Sixth National Conference on Economics, Management and Accounting،Shirvan،https://civilica.com/doc/1113377

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support