ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

معماری معاصر و نقش آن بر هویت فرهنگی (نمونه موردی شهر سنندج)

Year: 1399
COI: PSHCONF10_039
Language: PersianView: 231
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

بهنام لاله عباسی - کارشناس مهندسی مکانیک

Abstract:

بیان هویت فرهنگی در معماری در بسیاری از نقاط جهان مشهود است و این مقاله آن را در شهر سنندج بررسی می کند. هدف اصلی این مقاله بررسی رضایت مردم از معماری کنونی ساختمان های شهر سنندج می باشد. در سنندج، معماری طی نیمه دوم قرن بیستم از تحولات شگرفی عبور کرده است که نتیجه تغییرات اقتصادی، منطقه ای و جهانی بود. بررسی دیدگاه های بین 50 نفر از مردم عامی شهر سنندج با استفاده از مصاحبه های متمرکز و یک پرسشنامه استاندارد انجام شد. نمونه هایی از پروژه های معماری اجرا شده در این شهر نشان دادن دیدگاه ها و طرز تفکر آنها مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. نتیجه بدست آمده حاکی از آن بود که مردم نیز بر این باورند معماری ایرانی زیباتر و با هویت آنان سازگار تر است و از این آشفتگی بصری و عدم هماهنگی در معماری معاصر احساس نارضایتی می کردند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is PSHCONF10_039. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1113417/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
لاله عباسی، بهنام،1399،معماری معاصر و نقش آن بر هویت فرهنگی (نمونه موردی شهر سنندج)،10th National Conference on Urban Planning, Architecture, Civil Engineering and Environment،Shirvan،https://civilica.com/doc/1113417

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support