ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

استفاده از بلاک چین در حل مشکلات زنجیره تامین

Year: 1399
COI: IEEM02_047
Language: PersianView: 725
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

ندا علیرضایی پور - کارشناسی ارشد، مدیریت کسب وکار، گرایش بازاریابی، دانشگاه سمنان، ایران

Abstract:

زنجیره تامین یکی از فرآیندهای مهم در تجارت برای همه کشورها است. مدیریت زنجیره تامین همواره با چالشها و پیچیدگیهای بسیاری مواجه است، منشا اکثر این مشکلات مربوط به عدم آگاهی کافی میان نهاد توزیع کننده، سازنده، ارائه دهندگان خدمات پس از فروش و مصرف کنندگان است. در این پژوهش با استفاده از مصاحبه های عمیق با خبرگان و کارشناسان در زمینه لجستیک و زنجیره تامین به شناسایی مشکلات زنجیره تامین پرداخته شده و با بیان ویژگیها و قابلیتهای فناوری بلاک چین، این تکنولوژی به عنوان راهکاری برای حل این مشکلات معرفی شده است. پس از بررسی نتایج، بلاکچین راه حلی برای امنیت و سازگارشدن اطلاعات معرفی شد. در واقع شفافیت اطلاعات تاخیر و هزینه های اضافی و مراحل بیهوده را حذف میکند. این فناوری میتواند حجم وسیعی از اطلاعات را ذخیره و ثبت و دسته بندی کندو آن را به راحتی در دسترس استفاده کنندگان قراردهد، این امر از سویی باعث افزایش بهره وری و از طرفی هم باعث رعایت استانداردها و امنیت بالاتر محصولات خواهد بود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is IEEM02_047. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1114296/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
علیرضایی پور، ندا،1399،استفاده از بلاک چین در حل مشکلات زنجیره تامین،Second Padua Industrial, Economic and Management Conference of Padua, Italy،https://civilica.com/doc/1114296

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 8,895
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support