ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی حقوقی ضرورت تغییر و تحول در مدیریت شهری

Year: 1399
COI: NCCAU02_200
Language: PersianView: 393
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمد مظهری - استادیار دانشگاه تبریز
فرزانه منادی - دانش آموخته کارشناسی ارشد حقوق عمومی دانشگاه تبریز

Abstract:

مدیریت شهری در معنای وسیع آن صرفاً شامل شورای شهر و شهرداری نمی باشد بلکه با توجه به نمونه های آن در کشورهای دیگر می توان به عمق و وسعت این مفهوم بهتر پی برد. قوانین و ضوابط موجود در این زمینهنیازمند تحول و همزمان شدن با فناوری مدیریت جدید است. زندگی شهرنشینی و خواسته های شهروندان متحول شده ولی قوانین مرتبط پویایی لازم را ندارد. شوراهای اسلامی شهر و شهرداری ها طبق پیش بینی قانوناساسی و همچنین تصویب قوانین دیگر تشکیل شده اند اما پس از گذشت چندین سال ایرادات، کاستی ها و معایب قوانین بروز کرده و مشکلات به وجود آمده در عمل باعث شده به نمونه های آن در کشورهای دیگر توجهکرده و در صورت امکان از کارایی ها و نتایج مثبت آنها استفاده کرد. در این مقاله به موضوع لزوم تغییر وتحول در قوانین اشاره شده و پیشنهاداتی هم در این زمینه ارائه میشود تا ابتدا از نظر حقوقی و نظری تحولاتی در قوانین مربوطه ایجاد شود و سپس در نتیجه عمل به قوانین شاهد تحولات بنیادی تری باشیم.

Keywords:

مدیریت شهری , شورای اسلامی شهر , شهرداری , ضرورت تغییر در قوانین مرتبط

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCCAU02_200. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1114985/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مظهری، محمد و منادی، فرزانه،1399،بررسی حقوقی ضرورت تغییر و تحول در مدیریت شهری،Second National Conference on Urban Management, Urban Development and Architecture،Tabriz،https://civilica.com/doc/1114985

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 20,916
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support