ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارائه روش بهبود یافته انتشار اطلاعات در شبکه های اجتماعی با هدف افزایش تأثیر انتشار

Year: 1398
COI: EECE03_001
Language: PersianView: 231
This Paper With 19 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 19 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

منصوره امامی - دانشجوی کارشناسی ارشد، گروه بین رشته ای فناوری، دانشکده علوم و فنون نوین، دانشگاه تهران
زینب الهدی حشمتی - استادیار گروه بین رشته ای فناوری، دانشکده علوم و فنون نوین، دانشگاه تهران

Abstract:

امروزه شبکه های اجتماعی مجازی به ابزار قدرتمندی برای ایجاد ارتباط و تبادل اطلاعات بین افراد تبدیل شده اند. با شناخت ساختار این شبکه ها، تحلیل اجتماعات درون آنها و روابط موجود بین افراد می توان از این شبکه ها برای اهداف اطلاع رسانی به افراد در مدت زمان کمتر و با سرعت بیشتر استفاده کرد. در زمینه افزایش تأثیر انتشار اطلاعات در این شبکه ها فعالیتهای زیادی صورت گرفته است. از جمله راه حلهای ارائه شده برای این مسأله می توان به انتخاب گره های تأثیرگذار در شبکه و انتشار اطلاعات از طریق آنها، شناسایی اجتماعات موجود در شبکه و همچنین استفاده از ساختار این شبکه ها اشاره کرد. در این مقاله با استفاده از مدل انتشار اطلاعات احتمالاتی مستقل (IC) و روش های شناسایی اجتماعات مختلف، به ارائه دو روش شناسایی گره های تأثیرگذار پرداخته شده است. این روش ها به بررسی وضعیت موقعیت مکانی گره در شبکه می پردازند و بر ایناساس گره های مرزی با بیشینه ارتباطات و گره هایی را که همسایگان آنها بالاترین درجه را دارند در اجتماعات شناسایی می کنند. برای ارزیابی این روش ها از داده های یک شبکه پست الکترونیکی دانشگاهی در سوئد، شبکه دلفین ها و یک شبکه مصنوعی LFR استفاده شده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is EECE03_001. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1115154/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
امامی، منصوره و حشمتی، زینب الهدی،1398،ارائه روش بهبود یافته انتشار اطلاعات در شبکه های اجتماعی با هدف افزایش تأثیر انتشار،Third International Exhibition on Innovation in Electrical Engineering and Engineering Computer،Kish Island،https://civilica.com/doc/1115154

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 67,801
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support