ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

شناخت سرطان سینه با استفاده از ویژگی های بافتی و کاهش ابعاد

Year: 1398
COI: EECE03_002
Language: PersianView: 247
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

مقدمه: هر چقدر سرطان سینه زودتر تشخیص داده شود، درمان آن آسان تر و موفقیت آمیز تر است. ماموگرافی یک عکس رادیوگرافی ساده از سینه و ابزاری برای کشف زودرس سرطان های غیر قابل لمس سینه است. ما در این پایان نامه به دنبال راهی برای افزایش دقت سیستم تشخیص غدد سرطان سینه با استفاده از پردازش تصویر و شبکه عربی طراحی هستیم. روش بررسی: در سیستم پیشنهادی، سعی می شود که از روش هم وقوع سطح خاکستری استفاده می شود. با استفاده از این ویژگی می توان به خوبی نقاط تمایز بافت ها را بدست آورد. سپس از روش آنالیز مولفه های اساسی برای بدست آوردن ویژگی های برتر استفاده می کنیم و در آخر برای جداسازی ویژگی های استخراجی از شبکه عصبی استفاده خواهیم کرد. و در نهایت برای ارزیابی روش پیشنهادی خود بر اساس راهکاری های استاندارد ارزیابی ارائه شده در مقالات مختلف ارزیابی انجام شده و ارزیابی خود را بر روی دیتاست استاندارد MIAS انجام خواهیم داد . یافته ها: بررسی های صورت گرفته نشان دادند که با استفاده از ترکیب کاهش ابعاد و ویژگی های بافتی موجب افزایش دقت در تشخیص سرطان سینه می شود. دقت مدل ایجاد شده 97/62 می باشد که نسبت به سایر روش ها دارای دقت بالایی است. نتیجه گیری: نتایج این مطاسعه نشان می دهد که با استفاده از ترکیب کاهش ابعاد و ویژگی های بافتی می توان با دقت بالایی سرطان سینه را تشخیص داد. در واقع با استفاده از این روش ها می توان سیستم نوینی برای کمک به پزشکان طراحی نمود که موجب تسهیل در فرآیندهای تشخیصی و درمانی می شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is EECE03_002. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1115155/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ارشدی زاده، راضیه،1398،شناخت سرطان سینه با استفاده از ویژگی های بافتی و کاهش ابعاد،Third International Exhibition on Innovation in Electrical Engineering and Engineering Computer،Kish Island،https://civilica.com/doc/1115155

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support