ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تاثیر عدالت اجتماعی بر موفقیت کارآفرینی زنان بر اساس مدل خودسازماندهی

Year: 1398
COI: ECONOMYCONF02_006
Language: PersianView: 376
This Paper With 23 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 23 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

کارآفرینی زنان مترادف با توانمندسازی زنان است، که به طور چشمگیری به رشد اقتصاد کمک می کند، کارآفرینی پایدار نیازمند نوآوری و افزایش موفقیت است. موانعی مانند عدم وجود عدالت اجتماعی، هنجارها، پایین بودن توانایی کارآفرینی، کمبود بودجه و عدم دسترسی به سرمایه های ماجراجویانه و غیره ، اغلب زنان را از نوآوری های کارآفرینی باز می دارند. تعداد کارآفرینان زن در اقتصاد نوظهور و توسعه یافته در حال رشد است. این مطالعه به درک تأثیر عوامل مختلف و عوامل اصلی چون تکنولوژی و هنجارهای (نرم ها) اجتماعی بر ابعاد زندگی مشاغل متعلق به زنان و اقتصاد می پردازد. این مهم است زیرا درک بهتر از تأثیر تکنولوژی، نرم ها، فرهنگ و فرصت های کارآفرینی در موفقیت مشاغل زنانه می تواند تلاش در جهت سیاست های عمومی را بهبود بخشد. این مطالعه به پیدا کردن فاصله ها و با بررسی اینکه آیا و چگونه زمینه های تکنولوژی و نرم ها (هنجارها) و فرهنگ یک کشور با خودسازماندهی زنان و موفقیت آنان ارتباط دارد. در این مطالعه ما برای توسعه مدل مفهومی از نظریه سازگاری نقش استفاده کرده ایم. یافته های پژوهش حاکی از آن است که رابطه مثبت و معناداری میان عدالت اجتماعی در هر سه بعد ( فرهنگ، هنجارها یا نرم ها و خانواده ) بر خودسازماندهی زنان کارآفرین برقرار است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ECONOMYCONF02_006. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1115164/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
دولت آبادی، فاطمه و عدالتیان، جمشید،1398،تاثیر عدالت اجتماعی بر موفقیت کارآفرینی زنان بر اساس مدل خودسازماندهی،The Second National Conference on Islamic Management Sciences, Economics and Banking،Tehran،https://civilica.com/doc/1115164

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support