ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مجموعه اقدامات قبل ، حین و بعد از مخاطرات طبیعی ( زلزله )

Year: 1398
COI: ISCIVILI01_094
Language: PersianView: 737
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حمید ذیلابی - دانشجوی کارشناسی ارشد معماری،دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز، ایران

Abstract:

در سراسر تاریخ حیات بشر جان و مال انسانها همواره دستخوش حوادث طبیعی و سوانح پیش بینی نشده و گهگاه و هولناک و مرگبار بوده است . خاطرات و آثار خسارات ناشی از برخی مخاطرات طبیعی مانند زلزله همانند خاطرات جنگ های مصیبت بار و خونین در تاریخ بشر جاودان مانده اند. کشور پهناور ما نیز از وقوع این حوادث مستثنا نبوده و پیوسته در معرض خطرات و حوادث طبیعی گوناگون قرار داشته و متحمل زیان ها و خسارت های هنگفت ناشی از آنها بوده است از این رو اقدامات پیشگیری و حذف یا کاهش اثرات ، به کارگیری و ارتقاء امکانات و تجهیزات موجود جهت آمادگی و مقابله با حوادث پیش بینی تامین نیازهای اساسی و اضطراری آسیب دیدگان در هنگام رخدادهای طبیعی و ارائه خدمات جست و جو ، امدادو نجات فوری و از قبل سازمان یافته به آنها و افزون بر آن ، حفظ سلامت ایمنی را بازگرداندن شرایط به حالت عادی ضرورتی انکارناپذیر است که باید در برنامه کارسازمان متولی قرار گیرد.تردیدی نیست که هر کشوری می بایست با استفاده از دانش و خرد و ابتکارات مدیریتی جمعی از نخبگان و متخصصان خود در کنار تجربه حاصله در دیگر جوامع به حذف یا کاهش اثرات مقابله با حوادث بپردازد.

Keywords:

مخاطرات , زلزله , بحران , بازسازی پس از حادثه

Paper COI Code

This Paper COI Code is ISCIVILI01_094. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1115259/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ذیلابی، حمید،1398،مجموعه اقدامات قبل ، حین و بعد از مخاطرات طبیعی ( زلزله )،First International Conference on Civil, Architecture and Urbanism of Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/1115259

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 11,399
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support