ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تاثیر کرونا بر پروژه ها و قراردادهای مهندسی و پیمانکاری از نظر شرایط عمومی پیمان ها وراهکارهای برون رفت از آن

Year: 1399
COI: EINB02_008
Language: PersianView: 2,523
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

وحید کامیابی - کارشناس کنترل و پایش-شرکت موننکو ایران
محمدجواد رضایی - سرپرست کنترل و پایش-شرکت موننکو ایران

Abstract:

ثبات در شرایط سیاسی، اقتصادي و اجتماعی یکی از عوامل با اهمیت در انجام به موقع پروژه ها در زمان قراردادي و برنامهریزي شده میباشد و وقوع رویدادهاي مختلف در طول چرخه عمر یک پروژه میتواند زمان، هزینه و کیفیت آن را تحت تاثیر قرار دهد. ویروس بدون مرز کرونا بر شرایط اجتماعی و اقتصادي کشورها تاثیرگذار بوده و روابط بین کشورها و همچنین روابط اجتماعی و روش اجراي امور را تحت تاثیر خود قرار داده است و در حال حاضر می توان ادعا نمود که شیوع ویروس کرونا اصلی ترین چالش اکثر کشورها و جوامع بشري از نظر اقتصادي، اجتماعی و سیاسی است. اکنون در این شرایط این پرسش مطرح می گردد تاثیر شیوع ویروس کرونا در اجراي پروژه از منظر قراردادي و شرایط عمومی پیمان به چه صورتی خواهد بود و آیا میتوان از آن به عنوان مصادیق شرایط فورس ماژور‡ یاد کرد یا خیر؟ در ادامه براي پاسخ به این پرسش به بررسی شرایط فورس ماژور در قانون، قراردادها و شرایط عمومی پیمانها و قالب قراردادي فیدیک می پردازیم.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is EINB02_008. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1115888/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
کامیابی، وحید و رضایی، محمدجواد،1399،تاثیر کرونا بر پروژه ها و قراردادهای مهندسی و پیمانکاری از نظر شرایط عمومی پیمان ها وراهکارهای برون رفت از آن،Second National Conference on Entrepreneurship and Industrial Engineering،Tehran،https://civilica.com/doc/1115888

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support