ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تحلیل عملکرد یک سیستم تولیدی انعطاف پذیر(FMS)

Year: 1399
COI: EINB02_010
Language: PersianView: 527
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مصطفی چهرآزاد - کارشناس ارشد مهندسی صنایع، دانشگاه علم و هنر، واحد یزد

Abstract:

عملکرد یک سیستم تولیدي انعطاف پذیر((FMS تاثیر زیادي روي موفقیت شرکت تولیدي دارد و تحلیل FMS هزینه سرمایه گذاري بالاي آن را تصدیق می کند. با رشد رثابت در بازار جهانی، شرکت هاي تولیدي نه تنها روي قیمت محصولات و کیفیت آن رقابت می کنند بلکه به موقع در بازار نیز رقابت دارند. FMS یک سیستم شدیدا خودکار شده دارد که معمولا متشکل از مجموعه اي از ایستگاه هاي کاري پرازشی می باشد که به شیوه اي یکپارچه این امکان را می دهند تا به صورت سریع و اقتصادي به جنبه هاي مبتنی بر تولید یک شرکت، به منظور تطابق با تغییرات چشمگیر در محیط عملیاتی آن واکنش نشان دهند. این مقاله عملکرد FMS را از طریق مدلسازي و شبیه سازي روند تولید تحلیل کرده است. مدلسازي یک سیستم تولید این امکان را می دهد تا سریعا به این موضوع پی برده شود که چگونه سیستم فعلی کار می کند و نیز تغییرات پیشنهادي روند تولید قبل از تصمیم گیري واقعی ارزیابی شود، از سوي دیگر شبیه سازي سیستم از ایده تولید مجازي پشتیبانی می کند و پاسخی فوري براي تصمیم گیرنده ایجاد می کند. به علاوه یکپارچه سازي تحلیل دینامیکی سیستم با شیوه هاي تخمین قابلتی اطمینان، مهندسان را قادر می سازد تا نامطمئن ترین مکان ها را در روند تولید پیدا کند، و نیز از تصمیم گیري براي بهبود قابلیت اطمینان یک سیستم تولیدي پشتیبانی میکند. در این مقاله جزئیات مدل شبیه سازي گرافیکی FMS شرح داده شده است، پارامتر هاي مدل FMS تخمین زده شده است و معیار ها بر اساس الزامات با توجه به قابلیت اطمینان سیستم تعریف شده اند.

Keywords:

سیستم تولیدی انعطاف پذیر , FMS , سرمایه گذاری

Paper COI Code

This Paper COI Code is EINB02_010. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1115890/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
چهرآزاد، مصطفی،1399،تحلیل عملکرد یک سیستم تولیدی انعطاف پذیر(FMS)،Second National Conference on Entrepreneurship and Industrial Engineering،Tehran،https://civilica.com/doc/1115890

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 1,525
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support