ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تأثیر هوش تجاری بر شاخص های گرایش کارآفرینانه در سازمان (مورد مطالعه: بانک پاسارگاد)

Year: 1399
COI: EINB02_011
Language: PersianView: 342
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سیدجلیلی لاجوردی - دانشیار دانشگاه شهید بهشتی
نسیم طوسی - کارشناس ارشد کارآفرینی دانشگاه شهید بهشتی

Abstract:

محیط کسب و کار امروز که سازمانها در آن فعال هستند بیش از پیش متغیر شده و سازمانها صرف نظر از دولتی یا خصوصی بودن، فشار روزافزونی را متحمل می شوند که آنها را مجبور می سازد تا به شرایط در حال تغییر سریعتر پاسخ داده و به شیوهاي خلاقانه تر عمل نمایند. این امر مستلزم آن است تا سازمانها در اتخاذ تصمیمات چابک تر باشند. اتخاذ این تصمیمات نیازمند اختصاص زمان زیاد و جمع آوري حجم قابل توجهی از داده ها و اطلاعات است و پردازش آنها باید به سرعت انجام شود. استفاده از راه حل هوش تجاري میتواند قدرت رقابت پذیري یک سازمان را افزایش دهد و از دیگر سازمانها متمایز نماید. همچنین کلید اداره ي یک کسب و کار کارآفرینانه، دسترسی مداوم به اطلاعات است که این امکان با هوش تجاري فراهم میشود. پژوهش حاضر به بررسی تأثیر هوش تجاري بر شاخص هاي گرایش کارآفرینانه سازمانی میپردازد و از لحاظ نوع، یک تحقیق توصیفی-پیمایشی و از نظر هدف، یک تحقیق کاربردي میباشد. جامعه آماري این تحقیق کلیه کارکنان شعب منتخب بانکهاي پاسارگاد تهران میباشند که در مجموع 120 نفر از کارکنان به عنوان نمونه در نظر گرفته شدند و اطلاعات آنها از طریق پرسشنامه جمع آوري شد و براي تجزیه و تحلیل اطلاعات نیز از آزمون رگرسیون استفاده گردید. بررسی نتایج این تحقیق گویاي این مطلب است که استفاده از سیستم هاي هوش تجاري باعث افزایش شاخص هاي گرایش کارآفرینی در سازمان میشود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is EINB02_011. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1115891/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
لاجوردی، سیدجلیلی و طوسی، نسیم،1399،بررسی تأثیر هوش تجاری بر شاخص های گرایش کارآفرینانه در سازمان (مورد مطالعه: بانک پاسارگاد)،Second National Conference on Entrepreneurship and Industrial Engineering،Tehran،https://civilica.com/doc/1115891

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 21,585
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support