ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارائه مدل سیستم خودپرداز بانك با استفاده از شبكه پتری زمان دار

Year: 1399
COI: NGIGS01_034
Language: PersianView: 259
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حسام الدین گل بابایی - کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر، گروه کامپیوتر، موسسه آموزش عالی طبری، بابل، ایران
همایون موتمنی - دکتری مهندسی کامپیوتر نرم افزار، دانشیار، گروه کامپیوتر، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری، ساری، ایران
عبدالحسین علیپور - دکتری مهندسی کامپیوتر، گروه کامپیوتر، موسسه آموزش عالی طبری، بابل، ایران
سارا فرزای - دکتری مهندسی کامپیوتر نرم افزار، گروه کامپیوتر، موسسه آموزش عالی مازیار، رویان، ایران

Abstract:

این مقاله چگونگی توسعه یک مدل شبکه پتری کارا را برای یک سیستم زمان واقعی نرم افزاری توضیح می دهد. ابتدا ما چگونگی ساخت مدل با استفاده از رویکرد پایین به بالا بحث میکنیم. هر یک از اجزای اصلی سیستم با استفاده از شبکه های پتری شناسایی و ساخته شده اند. اینها به طور جداگانه آزمایش شده و سپس سیستم کامل جمع آوری می شود. هنگامی که مدل اصلی ساخته شد، در یک ابزار شبیه سازی اجرا شده و برای تولید نتایجعملکرد برای سیستم استفاده می شود. مدل نهایی زنده است و رفتار تکراری و سازگار را نشان می دهد. این داده ها نشان می دهند که چگونه می توان نتایج را برای عملکرد نرم افزار و سخت افزار با استفاده از شبکه های پتری به دست آورد. این کاملاً منحصر به فرد است، زیرا اکثر روش های توسعه نرم افزار مانند UML و حتی تکنیک های رسمی تحلیل عملکرد و هیچ ویژگی مناسبی برای انحصار را ارائه نمی دهند. اگر ابزار خوب شبیه سازی شبکه های پتری در دسترس باشند، می توان از شبکه های پتری برای توصیف دقیق سیستم های نرم افزار زمان واقعی و تحلیل آنها استفاده کرد. زمانی که سیستم مورد نظر الزامات هماهنگ سازی دقیق و محدودیت زمانبندی دارد، این روش نمی تواند به راحتی توسط بسیاری از تکنیک های دیگر به دست آید.

Keywords:

سیستم خودپرداز بانک , توسعه مدل , شبکه پتری زمان دار

Paper COI Code

This Paper COI Code is NGIGS01_034. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1116748/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
گل بابایی، حسام الدین و موتمنی، همایون و علیپور، عبدالحسین و فرزای، سارا،1399،ارائه مدل سیستم خودپرداز بانك با استفاده از شبكه پتری زمان دار،New achievements in green studies of calculations, applications and challenges،Nur،https://civilica.com/doc/1116748

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 443
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support