ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی و رتبه بندی عوامل موثر بر انتخاب دانشگاه

Year: 1399
COI: MPCONF06_279
Language: PersianView: 74
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علیرضا گودرزی - کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی

Abstract:

علاقه و تمایل انسان در بسیاری از امور زندگی انسان سایهگستر است. افراد دوست ندارند به کارها واموری بپردازند که علاقه و گرایشی به آنها ندارند، چه در مورد کارهای روزمره و چه در مورد شغل وسایر فعالیت ها. در واقع علاقه و گرایش در انسان فعال کننده سیستم انگیزش فرد به شمار می رود.انسان بدون علاقه به یک زمینه انگیزشی برای انجام فعالیت و در آن زمینه نخواهد داشت. تحقق اهدافدانشگاهی در گرو همکاری و هماهنگی تمامی مولفه هایی است که تعامل نظام مند آنها با یکدیگر بهوجود دانشگاه معنا می بخشد. در این میان دانشجویان و داوطلبان ورود به دانشگاه در تمام سطوحدانشگاه نقش برجسته تر از سایر مولفه ها دارد.در این پژوهش به تحلیل عوامل موثر در انتخاب دانشگاهاز سوی داوطلبان پرداخته شده است. از نتایج نشان داد برخورد با رفتار - هنجار ذهنی و رفتار کنترلیدرک شده بر انتخاب دانشگاه تاثیر دارد. هم چنین تطبیق و مقایسه متغیرهای رد با رفتار- هنجارذهنی و رفتار کنترلی درک شده در دو دانشگاه صورت پذیرفت.

Keywords:

انتخاب دانشگاه ، رفتار کنترلی ، هنجار کنترلی

Paper COI Code

This Paper COI Code is MPCONF06_279. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1117671/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
گودرزی، علیرضا،1399،بررسی و رتبه بندی عوامل موثر بر انتخاب دانشگاه،The 6th National Conference on Modern Research in Humanities, Economics and Accounting،Tehran،،،https://civilica.com/doc/1117671

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support