ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

طراحی قرارداد سبد پروژه های انبارهای عبوری: مقایسه قراردادهای نوین تأمین مالی وقراردادهای سنتی تأمین تدارکات

Year: 1399
COI: IPMC15_014
Language: PersianView: 140
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

استراتژی ساخت انبار عبوری یکی از روش های کاهش هزینه های پخش کالا در شبکه توزیع فروشگاه های زنجیر های است. با توجه به گستردگی شبکه توزیع، با توجه به بودجه محدود مدیریت فروشگاه زنجیره ای جهت استفاده از این استراتژی نیاز است تا تعداد محدودی انبار عبوری احداث شود. این انبارهای عبوری باید به نحوی انتخاب شوند که اثر تغییرات تقاضا در شعب مختلف را در نظر بگیرد. از طرف دیگرساخت انبارهای عبوری از جمله فرآیندهایی محسوب می شود که فاکتور زمان در ساخت آنها اثرگذاری بالایی دارد. هر روز تأخیر در اتمام ساخت انبارهای عبوری منجر به کمبود از دست رفته و هزینه ارسال بیشتر به واسطه کمبود ظرفیت انبارهای مبدا و مقصد کنونی و هزینه حمل و نقل بالا می شود. بنابراین نیاز است تا با استفاده از رویکرد مدیریت ریسک سبد پروژه، بهترین برنامه پاسخ به ریسک طراحی شود تا یک تعادل میان هزینه پاسخ به ریسک و هزینه ناشی از رخداد ریسک ایجاد شود. اما در مرحله قبل از پاسخ به ریسک بایستی مشخص شود که آیا قرارداد بایستی به صورت سنتی از نوع تأمین تدارکات باشد و یا قرارداد نوین تأمین مالی مانند ساخت-بهره برداری-انتقال مورد استفاده قرار گیرد. در این پژوهش، یک مدل بهینه سازی تصادفی غیر خطی عددصحیح ارائه شده است که تصمیم گیری بهینه در خصوص انعقاد قرارداد تأمین تدارکات سنتی و قرارداد نوین تأمین مالی را انجام می دهد. همچنین برنامه پاسخگویی به ریسک در صورت انتخاب قرارداد تأمین تدارکات سنتی تعیین می شود. فاکتورهای موثر بر تصمیم گیری از جمله مبلغ قرارداد در حالت قرارداد نوین تأمین مالی، ساختار تابع جریمه دیرکرد پیمانکار برای تاخیر در تحویل و همچنین هزینه کمبود از دست رفته محصولات مهمترین عوامل تعیین کننده نوع قرارداد بهینه هستند.

Keywords:

قرارداد نوین تأمین مالی , قرارداد تأمین تدارکات , مدیریت ریسک پروژه , برنامه ریزی پاسخگویی به ریسک , احداث انبارهای عبوری

Paper COI Code

This Paper COI Code is IPMC15_014. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1118785/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ظاهری، احسان و اکبرپور شیرازی، محسن،1399،طراحی قرارداد سبد پروژه های انبارهای عبوری: مقایسه قراردادهای نوین تأمین مالی وقراردادهای سنتی تأمین تدارکات،15th International Conference on Project Management in Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/1118785

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support