ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی عوامل موثربر استقرار وفعالیت دفترمدیریت و کنترل پروژهPMO در سازمانهای عملیاتی (غیر پروژه محور )

Year: 1399
COI: IPMC15_020
Language: PersianView: 210
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

کیومرث بحرینی - استادیار، عضو هییت علمی گروه مهندسی صنایع، دانشگاه زند شیراز، ایران،
معصومه رئیس زاده - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع(گرایش مدیریت پروژه)، دانشگاه زند، شیراز، ایران سرپرست کنترل پروژه شرکت فرآوره لبنی رامک

Abstract:

افزایش استفاده از رویکرد مدیریت پروژه، همچنین مواجهه با موضوعات و مشکلات متعدد و نیاز ضرورت توانمندسازی سازمان ها در مرکزیت بخشی و مدیریت هماهنگ پروژه ها موجب شده است تا ضمن ابداع ابزار و تکنیک های خاص و رویکردهای نوین ،میزان استفاده از آنها رشد چشمگیری داشته باشد یکی از رویکرد های نوین که اهمییت به سزای دارد رشد و توسعه و ایجاد جایگاه شایسته در سازمانهای عملیاتی جهت دفتر کنترل پروژه است . دفتر کنترل پروژه، واحدی برای سازماندهی و هماهنگی پروژه های تحت نفوذ آن سازمان است. در مورد مطالعاتی مورد بحث دفتر کنترل پروژه در سازمان هایی با سابقه تولیدی بالا ،به عنوان یکی از ارکان اساسی برای تعیین موفقیت سازمان ها و تحقق اهداف سازمان در بخش توسعه پایدار شناخته شده است.و ساختار سازمانی متمرکز برای استانداردسازی عملکرد سازمان در تحویل پروژه ها می باشد . این رو در این تحقیق در راستای بررسی موضوع به بررسی مبانی، مفاهیم، نقش ها، کارکردها و تاثیر رفتاردفتر کنترل پروژه بر هم افزایی و تعامل در سطوح مختلف پرداخته شده است. در این تحقیق تلاش می گردد با بررسی ساختار دفتر کنترل پروژه در سازمانهای عملیاتی با توجه به این رویکرد که اجرای پروژه ها در درون سازمان هدف اصلی سازمان تلقی نمی گردد و به عنوان یک بازو و بخش تاثیر گذار بر توسعه پایدار سازمان می باشد ،معیارهای پرکاربرددفترکنترل پروژه در صنایع باتوجه به اهمیت شناسایی شوند عوامل موثربرموفقیت وتوسعه دفترمدیریت پروژه درسازمانهای پروژه محور این امکان را می دهد که باتوجه به زمینه کاری، شرایط اقتصادی و اهداف استراتژیک هر سازمان ، این معیارها را در دفتر کنترل پروژه خود در سایز کوچکتر پیاده سازی کنند و یا بررای رسیدن به آن برنامه ریزی های لازم را انجام دهند. هرمقدار دفتر کنترل پروژه در راستای ابعادی خود کاراتر و موثرتر واقع شود، باعث می شود تا در اجرای پروژه ها توانمند تر عمل کرده و انحراف های زمانی، هزینه ای رونداجرای پروژه ها کاهش یابد و سازمان از منافع لازم برخوردار شود و بتواند علاوه بر توسعه محصولات تولیدی گامهای پایدار تری در توسعه صنعت خود دربر دارد.

Keywords:

مدیریت پروژه , -توسعه دفترکنترل پروژه توسعه پایدار

Paper COI Code

This Paper COI Code is IPMC15_020. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1118791/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
بحرینی، کیومرث و رئیس زاده، معصومه،1399،بررسی عوامل موثربر استقرار وفعالیت دفترمدیریت و کنترل پروژهPMO در سازمانهای عملیاتی (غیر پروژه محور )،15th International Conference on Project Management in Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/1118791

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 328
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support