ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش رسانه های اجتماعی بر اقدامات راهبردی ذینفعان خارجی در پروژه

Year: 1399
COI: IPMC15_039
Language: PersianView: 257
This Paper With 21 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 21 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

نوید هشترودی - کارشناس ارشد صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین ، قزوین، ایران
وحید معینی - کارشناس ارشد مدیریت پروژه و ساخت ، دانشکدهی شهر سازی و معماری، دانشگاه شهید بهشتی، تهران، ایران

Abstract:

شناخت درست و کامل ذینفعان که شامل شناخت ارتباطات و راهبردهای آنها میباشد یکی از بخشهای اصلی و هنر تصمیم گیری راهبردی است. سازمانهای پروژه محور بعنوان بخش مهمی از اقتصاد کشور در پروژه های خود با ذینفعان متعدد و حساسی مواجهند و راهبردهای مختلفی را در ساختار ارتباطی تعامل یا مشارکت با ذینفعان خود تجربه میکنند. شناخت و طبقه بندی این ذینفعان و اتخاذ راهبرد مناسب برای تعامل با آنان یکی از راهکارهای بهبود عملکرد است. از طرفی دیگر امروزه تقریبا0 همه چیز با رسانه های اجتماعی سر وکار دارد.اگر شما در شبکه های اجتماعی، جوامع محتوایی، میکروبلاگ ها، ویکی ها، و پیام رسانهای فوری حضور نداشته باشید، دیگر بخشی از فضای مجازی نخواهید بود. رسانه های اجتماعی به سازمانها این امکان را میدهد تا با صرف هزینه ی محدود و اندک در زمان مناسب و بصورت بی واسطه و مستقیم با ذینفعان و راهبردهای اتخاذ شده از سوی آنها در تماس باشند. استفاده از این ابزارهای ارتباطی یک فعالیت ساده نیست بلکه نیازمند وجوه ای فکری جدیدی است. این مقاله بر آن است که ابتدا به مرور دسته بندی های راهبردهای ذینفعان خارجی و همچنین دسته بندی های ارایه شده در رسانه های اجتماعی پرداخته و با توجه به جمع بندی و دسته بندی کاربردی در این حوزه در انتها به بررسی و نتیجه گیری در نقش رسانه های اجتماعی بر راهبردهای ذینفعان خارجی بپردازد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is IPMC15_039. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1118809/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
هشترودی، نوید و معینی، وحید،1399،نقش رسانه های اجتماعی بر اقدامات راهبردی ذینفعان خارجی در پروژه،15th International Conference on Project Management in Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/1118809

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 10,212
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support