ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

شناسایی شاخصهای کلیدی عملکرد در پروژه راه اندازی بخش CPF طرح توسعه میدان نفتی آذر

Year: 1399
COI: IPMC15_052
Language: PersianView: 182
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علی احدی - کارشناس برنامه ریزی و کنترل شرکت OICO در پروژه میدان نفتی آذر
سیدوحید حسینی - مدیر پروژه شرکت OICO در میدان نفتی آذر
ابراهیم کیانی - مدیر راه اندازی OICO در میدان نفتی آذر

Abstract:

موفقیت در پروژه های نفتی با توجه به بودجه و وسعت این نوع پروژه ها در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است و شناسایی و ارزیابی شاخصهای کلیدی عملکردKPI میتواند آنها را به موفقیت نزدیک کند چرا که شاخص های کلیدی عملکرد یک سیستم هشدار سریع به وجود می آورند که برای اعمال اقدامات اصلاحی در بازه های زمانی کوتاه، زمان کافی در اختیار مدیران پروژه قرار می دهد. این شاخص ها با شناسایی و حل به موقع مشکلات، بر پیشگیری پیش از درمان تاکید میکنند. اغلب پژوهش های مربوط به شاخصهای کلیدی عملکرد در حوزه نفت و گاز به شاخص های سنتی از جمله زمان، هزینه و کیفیت پرداخته اند. این درحالی است که پروژه های راه اندازی و استارتآپ میادین نفتی دارای ویژگیهای منحصر به فر بوده و با توجه به استفاده از متدولوژی های خاص همچون OPERCOM، نیازمند شاخصهای منحصر به فردی جهت ارزیابی عملکرد هستند. پژوهش حاضر از نظر هدف، کاربردی بوده و رویکرد آن توصیفی است. این تحقیق با هدف شناسایی شاخصهای کلیدی عملکرد در پروژه راهاندازی بخش فرآورش مرکزی طرح توسعه میدان نفتی آذر صورت گرفته است و محقق از طریق مصاحبه نیمه ساختار یافته با کارشناسان و خبرگان با مدل روش چرخ شاخص کلیدی عملکرد به شناسایی این شاخص ها پرداخته است. در نهایت بعد از مصاحبه با 12 خبره و کارشناس با روش چرخ KPI، 20 شاخص کلیدی عملکرد جهت ارزیابی پروژه راه اندازی، شناسایی شده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is IPMC15_052. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1118821/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
احدی، علی و حسینی، سیدوحید و کیانی، ابراهیم،1399،شناسایی شاخصهای کلیدی عملکرد در پروژه راه اندازی بخش CPF طرح توسعه میدان نفتی آذر،15th International Conference on Project Management in Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/1118821

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support