ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی اثر استفاده از بتن بازیافتی به عنوان ماسه به همراه نانوسیلس در بتن (کد C)

Year: 1399
COI: NCCICI12_036
Language: PersianView: 136
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

داود توکلی - دکترای عمران/سازه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد، مدیر واحد تحقیق و توسعه شرکت های تیغاب و ابرارشن
سما کارخانه - دانشجوی دکتری عمران/سازه، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، تهران
رهبر ساکنیان دهکردی - کارشناسی ارشد عمران/راه و ترابری، مدیر کنترل کیفیت و مدیر آزمایشگاه همکار شرکت تیغاب

Abstract:

استفاده از ضایعات بتنی در تولید بتن، با توجه به کثرت تولید و همچنین عدم کاربرد این ضایعات، ایدهی مناسبی است. در اینمطالعه، ضایعات بتنی ناشی از تخریب ساختمان ها تهیه و با درصدهای 25، 50، 75 و 100 درصد جایگزین ماسه در بتن شده است. بهاین منظور، ابتدا ضایعات بتنی از سایر ضایعات ساختمانی تفکیک شد، سپس با استفاده از آسیاب خرد و مطابق با استاندارد دانه بندیشد و سپس در بتن به عنوان جایگزین ماسه استفاده شد. با توجه به اینکه انتظار می رود، استفاده از سنگدانه های ضایعاتی منجر بهکاهش خواص مکانیکی بتن شود، از نانوسیلیس به میزان 0.5 درصد به عنوان جایگزین سیمان، در طرح های بتن حاوی ضایعاتاستفاده شده است تا احتمال تنزل خواص بتن را جبران کند. همچنین، مقاومت فشاری و جذب آب نمونه های ساخته شده مورد ارزیابیقرار گرفته است. نتایج حاکی از آن است که استفاده از ضایعات بتنی کاهش مقاومت و افزایش جذب آب را در پی خواهد داشت ونانوسیلیس به عنوان یک راهکار موثر، قادر به جبران نقاط ضعف یاد شده است.

Keywords:

بتن، نانوسیلیس، بتن ضایعاتی، مقاومت فشاری، جذب آب

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCCICI12_036. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1123714/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
توکلی، داود و کارخانه، سما و ساکنیان دهکردی، رهبر،1399،بررسی اثر استفاده از بتن بازیافتی به عنوان ماسه به همراه نانوسیلس در بتن (کد C)،Twelfth National Concrete Conference،Tehran،،،https://civilica.com/doc/1123714

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 3,122
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support