ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

یک سیستم جدید توصیه کننده مبتنی بر اعتماد آگاه برای شبکه های خدمات داده های بزرگ ابری سیستم های توصیه گر

یک سیستم جدید توصیه کننده مبتنی بر اعتماد آگاه برای شبکه های خدمات داده های بزرگ ابری سیستم های توصیه گر
Year: 1399
COI: CARSE05_222
Language: PersianView: 272
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

پرستو شاهسوندی - مهندس کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات
زهرا سینامهر - مهندس کامپیوتر گرایش نرم افزار

Abstract:

اینترنت اشیا IOT ظاهر زیر ساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT شهرهای پایدار هوشمند را که به عنوان رشد توسعه شهری ظهورمی کنند، افزایش داده است. رشد بالقوه پایداری محیط در حال ایجاد چشم اندازهای بینشی ICT است که شامل تجزیه وتحلیل داده های بزرگ به عنوان یک نمونه اولیه محاسباتی می باشد. علاوه بر این، روند توسعه پایدار نقش مهمی درکاتالیز کردن اینترنت اشیا و برنامه های داده ای بزرگ دارد که رشد اقتصادی رابا کیفیت شهرهای هوشمند مرتبط می کند. برنامه های داده ای بزرگ با استفاده از اینترنت اشیا، یک تحلیل موضوعی مناسبی را در جهت هدایت استفاده از سیستم های توصیه گر انتخاب می کنند. از کاربران نیز برای انجام وظیفه ی مقاومت ناپذیر بررسی از طریق مقدار زیادی داده به منظور انتخاب اطلاعات یا موارد مناسب پشتیبانی می کند. سیستم های توصیه گر سنتی هنگام محاسبه پیش بینیف بدون در نظر گرفتن انتخاب ها، به همسایگان مشابه اعتماد می کنند و برای نادیده گرفتن رویدادهای اجتماعی بین کاربران اجتماعی که بسیار قابل اعتماد نیستند، خودمختار وغیر قابل تشخیص هستند. براساس این شهود در این چارچوب، معماری سیستم های توصیه کننده آگاه به اعتماد مبتنی بر جامعه CB-TARS ارائه شده است. انتخاب کاربران باادغام همسایگان معتمد در جامعه ی کاربر، هدف برای ادغام موارد مشابه بیان می شود. علاوه بر این، ارزش رتبه بندی های ادغام شده با توجه به تعداد امتیازات داخل جامعه و اعتماد با استفاده از درصد درگیری بین دیدگاه های منفی و مثبت اندازه گیری می شود. پیش بینی یک مورد بدون رتبه بندی با جمع آوری رتبه بندی کاربران مشابه در جامعه محاسبه می شود.نتایج تجربی در مجموعه داده های دنیای واقعی تایید می کندکه روش پیشنهادی از نظر دقت از سایر مکمل ها پیشی می گیرد.

Keywords:

اینترنت اشیا , داده های بزرگ , فناوری ارتباطات اطلاعاتی , سیستم های توصیه گر , شبکه های اجتماعی , اعتماد رتبه بندی ظهور می کنند , افزایش داده است. رشد بالقوه پایداری محیط در حال ایجاد چشم اندازهای بینشی ICT است که شامل تجزیه و تحلیل داده های بزرگ به عنوان یک نمونه اولیه محاسباتی می باشد. علاوه بر این , روند توسعه پایدار نقش مهمی در کاتالیز کردن اینترنت اشیا و برنامه ی دادهای بزرگ دارد که رشد اقتصادی را با کیفیت شهرهای هوشمند مرتبط می کند. برنامه های دادهای بزرگ با استفاده از اینترنت اشیا , یک تحلیل موضوعی مناسبی را در جهت هدایت استفاده از سیستم های توصیه گر انتخاب می کنند. از کاربران نیز برای انجام وظیفه ی مقاومت ناپذیر بررسی از طریق مقدار زیادی داده به منظور انتخاب اطلاعات یا موارد مناسب پشتیبانی می کند. سیستم های توصیه گر سنتی هنگام محاسبه پیش بینی , بدون در نظر گرفتن انتخاب ها , به همسایگان مشابه اعتماد می کنند و برای نادیده گرفتن رویدادهای اجتماعی بین کاربران اجتماعی که بسیار قابل اعتماد نیستند , خودمختار و غیرقابل تشخیص هستند. بر اساس این شهود در این چارچوب , معماری سیستم های توصیه کننده آگاه به اعتماد مبتنی بر جامعه CB-TARS ارائه شده است. انتخاب کاربران با ادغام همسایگان معتمد در جامعه ی کاربر , هدف برای ادغام موارد مشابه بیان می شود. علاوه بر این , ارزش رتبه بندی های ادغام شده با توجه به تعداد امتیازات داخل جامعه و اعتماد با استفاده از درصد درگیری بین دیدگاه های منفی و مثبت اندازه گیری می شود. پیش بینی یک مورد بدون رتبه بندی با جمع آوریرتبه بندی کاربران مشابه در جامعه محاسبه می شود. نتایج تجربی در مجموعه داده های دنیای واقعی تایید می کند که روش پیشنهادی از نظر دقت از سایر مکمل ها پیشی می گیرد.

Paper COI Code

This Paper COI Code is CARSE05_222. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1128566/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
شاهسوندی، پرستو و سینامهر، زهرا،1399،یک سیستم جدید توصیه کننده مبتنی بر اعتماد آگاه برای شبکه های خدمات داده های بزرگ ابری سیستم های توصیه گر،5rd international conference on applied research in science and engineering،https://civilica.com/doc/1128566

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support