ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارزیابی پیاده مداری محور 15 خرداد با استفاده از تکنیک PedSheds

Year: 1399
COI: DCONF05_060
Language: PersianView: 58
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمد حسین حاجی بابائیان - دانشجوی رشته مهندسی عمران گرایش آب و سازه های هیدرولیکی، دانشگاه شهید بهشتی، تهران
محمد صادق میرزا خانی - دانشجوی کارشناسی ارشد عمران گرایش سازه، دانشگاه آزاد اسلامی تهران جنوب، تهران

Abstract:

در سال های اخیر بحث ایجاد پیاده راه های شهری به عنوان یک فضای شهری جاذب مطرح بوده است. فضاهای پیاده شهری فضاهایی هستند که در شهر به عنوان مثبت مورد ارزیابی قرار می گیرند که به خاطر قرار دادن المان های خاص و شرایط ویژه خاص باعث جذب جمعیت زیادی به صورت گذرا و فعالیتی بوده است. ایجاد پیاده راه های شهری در ایران بحثی جدید بوده است که به خاطر نداشتن تجارت مثبت در این امر مشکلاتی را ایجاد کرده است. اما کیفیت های موجود در پیاده راه های شهری همیشه به عنوان یک چالش اساسی در پیاده راه ها به شمار می رفت. پیاده راه 15 خرداد تهران از جمله پیاده راه هایی است که در سالیان اخیر کیفیت های محیطی آن مورد بحث قرار می گیرد. در این پژوهش با استفاده از تکنیک تلفیقی PedSheds به بررسی میزان پیاده مداری این پیاده راه می پردازیم. نتایج این پژوهش بیان می دارد که میزان قابلیت پیاده مداری در حوزه 400 متری 62.5 درصد از مساحت و در حوزه شعاع 800 متر برابر با 58.7 درصد از مساحت کل می باشد. لذا می توان گفت که نتایج به دست آمده از این تکنیک حاکی از آن است که پیاده مداری در حوزه ی 400 متری پیاده راه 15 خرداد در حد متوسط رو به حد قابل قبول است. و در حوزه 800 متری این پیاده راه در حد متوسط قرار دارد.

Keywords:

خیابان 15 خرداد، پیاده راه، پیاده مداری، تکنیک PedSheds

Paper COI Code

This Paper COI Code is DCONF05_060. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1131791/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
حاجی بابائیان، محمد حسین و میرزا خانی، محمد صادق،1399،ارزیابی پیاده مداری محور 15 خرداد با استفاده از تکنیک PedSheds،The 5th International Conference on The new Horizons in The Civil Engineering, Architecture and Urbanism،Tehran،،،https://civilica.com/doc/1131791

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 19,235
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support