ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

برر سی تاثیر کرونا بر صنعت پارچه و پوشاک کشور و ارائه راهکاره ای برون رفت

Year: 1399
COI: DEMMA01_084
Language: PersianView: 222
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مریم بخشی - کارشناسی طراحی دوخت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک

Abstract:

کرونا حرکت هر آنچه بر سر راهش بود را کند کرد. بااین همه محیط زیست و طبیعت نفسی تازه کردند وبه مدد شیوع این ویروس عجیب وغریب، تمام عرصه ها فرصتی برای ایده پردازی در مسیر نوسازی روندفعالیت های خود پیدا کردند. البته کرونا به تردید و توقفی بی سابقه در میان آحاد جامعه در امر خریدمحصولات منتج شد که صنعت پارچه، لباس و پوشاک نیز در این میان بی نصیب که نماند شاید بیشتر ازخیلی از صنایع مورد آسیب واقع گشت. همچنین ارائه سیاست های کلان و راهکارهای اجرائی خرد ازسوی همراهانی مانند اتحادیه کشوری پوشاک در حد و اندازه حرف باقی مانده و نمود و ظهور عینی پیدانکرده است. شیوع این ویروس در بلند مدت می تواند منجر به کاهش نیروی کار، افزایش قیمت مواد اولیه،افزایش قیمت محصول تولیدی و فقدان ظرفیت تولید شود. در این بین سوالی که از جانب همگان مطرحمی شود این است که بلاخره چه می شود؟ آیا با بروز پیک های کرونا در جهان صنایع مختلف و به خصوصصنعت پارچه و پوشاک و مد به سوی نابودی پیش می روند و یا این که راهکاری نیز در این میان وجوددارد. در این پژوهش که بر اساس روش توصیفی- تحلیلی و با استفاده از منابع بسیار کم ولی جدید موجودگردآوری شده است پس از بررسی مشکلات به وجود آمده در صنعت پارچه، لباس و پوشاک راهکارهاییکارا در جهت برون رفت از این مرحله تحلیل و ارائه می گردد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is DEMMA01_084. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1135957/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
بخشی، مریم،1399،برر سی تاثیر کرونا بر صنعت پارچه و پوشاک کشور و ارائه راهکاره ای برون رفت،First National Conference on Applied Research in Modern Economics, Management and Modern Accounting،Babol،https://civilica.com/doc/1135957

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 6,919
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support