ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

شناسایی و اولویت بندی مؤلفه های تأثیرگذار در تولید بر مبنای سفارش جهت رسیدن به کلاس جهانی در شرکت قطعه سازی کروز

Year: 1399
COI: ICMET08_069
Language: PersianView: 147
This Paper With 19 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 19 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

فرزانه آموزگاری - وابستگی سازمانی نویسنده کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی
حسن فارسیجانی - وابستگی سازمانی نویسنده استاد دانشگاه شهید بهشتی

Abstract:

جهان در حال کوچك شدن است و روزبه روز تجارت میان کشورها آسان تر می گردد و امروزه هر مدیريباید بداند که اهداف کسب و کار جهانی را در برنامه ها و اهداف سازمان در نظر بگیرد، محصولات را برايتقاضاي بازار جهانی، با استانداردها و معیارهاي جهانی تولید کند و به دنبال مشتریان تأمین کنندگان درنقاط مختلف جغرافیایی باشند. براي مدیریت در کلاس جهانی باید در مورد فرآیندهاي سازمان، منابع وبازار و مشتریان کنترل داشت و همواره از تغییرات بوجود آمده و یا حتی تغییرات آتی استقبال کرد. درجهان امروز یك مدیر سازمان جهانی باید تسلط خوبی روي اطلاعات داخل و خارج شرکت داشته باشندچون اطلاعات ابزاري است که سازمان را قادر می سازد در برابر تهدیدها و فرصت ها از خود عكس العملبه موقع نشان دهد. هدف اصلی این پژوهش شناسایی و رتبه بندي مؤلفه هاي تأثیرگذار در شرکت قطعه-سازي کروز است.این پژوهش از نظر نوع تحقیق، یك پژوهش آمیخته و از نظر هدف کاربردي است. همچنین، تحقیقپیمایشی و از نوع توصیفی می باشد.جمع آوري اطلاعات مورد نیاز براي این پژوهش به دو صورت کتابخانه اي و میدانی صورت خواهد گرفت.روش کتابخانه اي شامل مطالعه انواع متون فارسی و انگلیسی در رابطه با ادبیات مربوط به تحقیق می-باشد. در روش میدانی با استفاده از پرسش نامه استاندارد و توزیع آن در بین مدیران و کارشناسانشرکت قطعه سازي کروز صورت می گیرد. داده هاي مورد نیاز براي انجام تحقیق با استفاده از تكنیكدلفی فازي، جمع آوري شده و براي ارزیابی با استفاده از روش t تك نمونه اي آنها را غربالگري می کنیم ودر ادامه به اولویت بندي آن با استفاده از روش AHP خاکستري خواهیم پرداخت.

Keywords:

تولید درکلاس جهانی , تولید بر مبنای سفارش , دلفی فازی , t تک نمونه ای , AHP خاکستری

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICMET08_069. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1136409/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
آموزگاری، فرزانه و فارسیجانی، حسن،1399،شناسایی و اولویت بندی مؤلفه های تأثیرگذار در تولید بر مبنای سفارش جهت رسیدن به کلاس جهانی در شرکت قطعه سازی کروز،8th International Conference on Management, Economics and Development،https://civilica.com/doc/1136409

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support