Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Book
Title

نمونه های اجرایی از کاهش خطرپذیری در سکونتگاههای ایران

نمونه های اجرایی از کاهش خطرپذیری در سکونتگاههای ایران
رده بندی دیویی : 690/22
ISBN : 978-600-113-230-8
رده بندی کنگره : TH433شماره کتابشناسی ملی: 5958642
COI: R-1136952Publish: 4 January 2021
Publish Year: 1399Page: 316
زبان اصلی Book: Persian دسته بندی علمی Book: مهندسی عمران و سازه - معماری و شهرسازی
View: 437

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Book را که دارای 316 صفحه است به صورت فایل ZIP در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

فایل زیپ شده شامل نسخه PDF ایبوک و فایلهای پیوست لوح فشرده

Authors

Book COI Code

This Book COI Code is . Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1136952/

پیش گفتار Book

کشور ما همواره بستر وقوع سوانح بوده و تجربیات ارزشمندی از اقدامات انجام شده در مراحل پیشگیری، و قوی و بازسازی سوانح در طی دورانهای مختلف وجود دارد.

ثبت این تجارب، به طور قطع زمینه مناسبی برای تحلیل و درس آموزی از چنین اقداماتی را فراهم خواهد آورد. پیرو برگزاری پنجمین کنفرانس وزرای مسکن و شهرسازی آسیا و اقیانوسیه (APMCHUD) در سال ۲۰۱۶ در شهر سئول، مسئولیت دبیر خانه «مستندسازی بهترین اقدامات انجام شده در کاهش خطر سوانح و بازسازی پس از سانحه) به ایران و با تایید وزیر محترم راه و شهرسازی به مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی واگذار گردید.

در این راستا ، دبیرخانه اقدام به فراخوان بهترین های پژوهشی در راستای محورهای تعریف شده نمود و در ادامه، طرح های ارسال شده توسط کمیته علمی متشکل از جمعی از اساتید بنام داخلی و خارجی و بر اساس شاخص های تعریف شده مورد ارزیابی و داوری قرار گرفت. مجموعه حاضر، حاصل اقدامات انجام شده در این زمینه است که با مشارکت دفتر سازمان ملل متحد در تهران و همچنین حمایت CIB منتشر شده است.

فهرست مطالب Book

(برای نمایش کلیک نمایید)

طرحهای پژوهشی و مطالعاتی کشور

Research Info Management

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support