ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی کاربرد یادگیری ماشین در مدیریت سیستم های ذخیره انرژی هیبریدی در خودرو های الکتریکی هیبریدی

Year: 1399
COI: AIRAFT01_105
Language: PersianView: 135
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

کاظم قره بیگلو - کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک=قوای محرکه خودرو، دانشگاه علم و صنعت، دانشکده خودرو، تهران، ایران
مسعود دهمرده - استادیار دانشکده خودرو، دانشگاه علم و صنعت، دانشکده خودرو، تهران، ایران

Abstract:

سیستم ذخیره انرژی هیبریدی به خوبی می تواند مشکالت موجود در سیستم های ذخیره انرژی منفرد از نظر تامین توان ویژه و انرژی ویژه بالا در خوردو های الکتریکی و هیبریدی را حل کند. به کارگیری یک استراتژی پویا و منسجم در مدیریت سیستم ذخیره انرژی هیبریدی نقشی کلیدی دارد. تجزبه و تحلیل داده های بدست آمده هنگام رانندگی و اطلاعات گردآوری شده از محیط پبرامون منجر به طرح و کاربرد روشهای متنوع مدیریت انرژی می شود. بیشتر الگوهای موجود برای مدیریت انرژی از قوانین از پیش تعیین شده پیروی می کنند که برای خودرو در حال حرکت در حالت ها و شرایط مختلف سازگار نیست. از این رو، سیستم مدریت انرژی که بتواند از محیط پیرامون و چرخه رانندگی فرابگیرد و داده های الزم را برای مدیریت ذخیره انرژی هیبریدی به سیستم کنترل برای مدیریت بهینه به سیستم کنترل ارسال نماید بسیار مفید می باشد.در این مقاله به بررسی یادگیری ماشین و کاربرد آنها در افزا یش کارایی سیستم مدیریت ذخیره انرژی هیبریدی می پردازیم. استفاده از الگوریتم یادگیری ماشین در مدیریت انرژی تحت شرایط مختلف رانندگی بسیار مهم است. سیستم مدیریت انرژی طراحی شده مبتنی بر روش های یادگیری ماشین به گونه ای است که سیستم می تواند بیاموزد که اقدامات الزم در وضعیت های متفاوت را به صورت مستقیم و بدون استفاده از قواعد پیش بینی شده ویا از پیش تعریف شده را انتخاب و اجرا نمایید. مزیت این روش کنترل دقیق و موثر با بهره وری بالا از طریق تعامل مستقیم با محیط پیرامون سیستم می باشد.

Keywords:

یادگیری ماشین؛ یادگیری تقویتی؛ سیستم ذخیره انرژی هیبریدی؛ سیستم مدیریت انرژی؛ خودروهای الکتریکی هیبریدی؛ بهینه سازی

Paper COI Code

This Paper COI Code is AIRAFT01_105. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1146873/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
قره بیگلو، کاظم و دهمرده، مسعود،1399،بررسی کاربرد یادگیری ماشین در مدیریت سیستم های ذخیره انرژی هیبریدی در خودرو های الکتریکی هیبریدی،The first conference on recent developments and future trends in the automotive industry،Tehran،https://civilica.com/doc/1146873

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 22,157
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support