ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تأثیر گرایش به کارآفرینی و اطلاعات بازاریابی بر عملکرد باشگاه های ورزشی

Year: 1399
COI: NRSSPE05_020
Language: PersianView: 128
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سیاوش خداپرست - استادیار،مدیریت ورزشی، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد لاهیجان، لاهیجان، گیلان، ایران
احمد عبداله پور - آموزگار درس تربیت بدنی ،اداره آموزش و پرورش شهرستان املش
پریسا هادی نیا - دانشکده سما لاهیجان

Abstract:

کارآفرینی یکی از شیوه هایی است که سازمان های امروزی به خصوص کسب و کارهای کوچک و متوسط به آن توجهمی کنند. در این راستا با توجه به اهمیت تقابل کارآفرینی و بازاریابی در فضای کسب و کارهای کوچک، محقق سعیکرد تا با یک پژوهش کاربردی، به بررسی رابطه بین گرایش به کارآفرینی و اطلاعات بازاریابی در باشگاه های ورزشیبپردازد. در واقع این تحقیق به دنبال تعیین نقش و اهمیت گرایش به کارآفرینی و اطلاعات بازاریابی بر عملکرد باشگاههای ورزشی سطح استان گیلان بود. از این رو جهت پاسخگویی به این سؤال با استفاده از روش توصیفی تحلیلی باتکمیل پرسشنامه توسط 172 نفر در باشگاه های ورزشی سطح گیلان و با استفاده از آزمون های رگرسیون و تحلیلمسیربا نرم افزارهای SPSS24 و LISREL به آزمون فرضیات در سطح معنی داری 0/05 پرداخته شد. نتایج پژوهش نشان داد که بین گرایش به کارآفرینی و اطلاعات بازاریابی بر عملکرد باشگاه های ورزشی سطح استان گیلان رابطه یمستقیم و مثبتی وجود دارد. در واقع با افزایش مهارت های کارآفرینی و استفاده از مولفه های بازاریابی، عملکرد باشگاههای ورزشی افزایش خواهد یافت. به صاحبان این کسب و کارها توصیه میشود که ارتباطات خود را با مشتریان، رقبا وسازمان های ذی ربط بهبود بخشند زیرا که بسیاری از نوآوری ها در همین ارتباطات به ذهن می رسد. با توجه به نتایجحاصل، به صاحبان این کسب و کارها پیشنهاد می شود که در هنگام بکارگیری از کارآفرینی، به تمامی عناصر بازاریابیتوجه کنند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is NRSSPE05_020. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1156839/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
خداپرست، سیاوش و عبداله پور، احمد و هادی نیا، پریسا،1399،تأثیر گرایش به کارآفرینی و اطلاعات بازاریابی بر عملکرد باشگاه های ورزشی،Fifth International Conference on New Research in Sports Science and Physical Education،Hamadan،https://civilica.com/doc/1156839

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 3,017
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support