Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Report
Title

هوش مصنوعی در جهان (۵) (جمهوری هند)

نوع محتوی : گزارشتاریخ انتشار: 1398
کد COI Report: R-1160331تاریخ درج در سایت: 11 اسفند 1399
زبان اصلی Report: Persian دسته بندی علمی Report: هوش مصنوعی
View: 473Pages: 32
Year: 1398

Buy and Download

برای دریافت فایل این Report ابتدا در پایگاه سیویلیکا عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک نمایید

Authors

Abstract:

هندوستان امروزه از کشورهایی محسوب میشود که به جمع سرامدان تحقیق و پژوهش در حوزه هوش مصنوعی در جهان پیوسته است. جمعیت زیاد این کشور که دومین کشور پرجمعیت جهان محسوب میشود که فاکتور مهمی در توسعه هوش مصنوعی در این کشور بوده است؛ زیرا نیروی عظیم انسانی خاصی در این کشور وجود دارد که از نهادش متخصصان فراوانی در حوزه کامپیوتر و هوش مصنوعی پدیدار شده اند که نه تنها در دانشگاه های این کشور، بلکه در عمده مراکز دانشگاهی جهان مخصوصا آمریکا مشغول به آموزش و پژوهش در زمینه های مرتبط با هوش مصنوعی هستند. همچنین به دلیل وسعت جغرافیایی و گوناگونی جمعیتی هند، شرکت های عظیم مرتبط با هوش مصنوعی در جهان در
تلاشند تا در بازار بزرگ این کشور جایگاهی پیدا کرده و محصولات خود را در آن عرضه کنند. تنوع زبانی در هند از دیگر عوامل اصلی توجه به استفاده گسترده از هوش مصنوعی در این کشور است. به دلیل تنوع و تکثر زبانی در هند همیشه موانع زیادی برای ارتباط میان شهروندان این کشور با همدیگر وجود داشته است به همین دلیل دولت و گروه های اجتماعی مختلف در هند می کوشند تا از هوش مصنوعی برای پروژههای ترجمه ماشینی زبان های هندی استفاده کنند تا با رفع مانع زبانی از این کشور، شهروندان هندی به شکل نزدیک تری به همکاری با یکدیگر قادر باشند. 

Keywords:

Report COI Code

This Report COI Code is . Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1160331/

Support