ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بازسازی در بازاریابی

Year: 1399
COI: NCMMSS01_001
Language: PersianView: 116
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

پوریا روانستان - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار، استراتژی، دانشگاه کاشان، کاشان، ایران

Abstract:

بازاریابی در کسب و کارها عمدتاً به عنوان فعالیت هایی در نظر گرفته می شود که محصول تولید شده یا خدمت ارائه شده را هر چهبیشتر به بازار عرضه کند، به فروش برساند و در انتها تولید کننده درامد باشد. این تعریف به عنوان بخش دوم از بازاریابی درستاست ولی کامل نیست. بخش دیگر بازاریابی به فعالیت هایی مربوط می شود که پیش از تولید محصول یا ارائه خدمت باید انجامبگیرند. قسمتی که کمتر مورد بررسی قرار گرفته است و علتی است که هزینه های زیادی هدر می رود و ممکن است نه تنها بازدهینداشته باشند بلکه حتی نتایج منفی هم در بازار داشته باشند. در این مقاله قصد داریم تغییراتی را در بازاریابی معرفی کنیم یا بهعبارت دیگر در بازاریابی، بازسازی انجام دهیم. به این منظور ابتدا آمیخته بازاریابی را مرور و با مهمترین عناصر بازسازی ترکیبمی کنیم تا در نهایت بتوانیم به بهترین نتایج دست پیدا کنیم و کسب و کار را به بهترین نسخه خود تبدیل کنیم.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCMMSS01_001. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1161759/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
روانستان، پوریا،1399،بازسازی در بازاریابی،The first national conference on tourism management and industry،Tehran،https://civilica.com/doc/1161759

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 6,150
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support