ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش مدیریت درصنعت گردشگری

Year: 1399
COI: NCMMSS01_009
Language: PersianView: 182
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محدثه صادقی بنجار - فوق لیسانس جغرافیا وبرنامه ریزی شهری، گرایش آمایش سابق دانشگاه زابل، سوابق اجرایی: استاد دانشگاه زابل
علی کریم دوست - دانشجو کارشناسی جغرافیا، دانشگاه زابل

Abstract:

کشورمان ایران به عنوان یکی از کشورهای مستعد در زمینه صنعت گردشگری مورد توجه گردشگران سایر کشورها می باشد ودر زمینه سرمایه گذاری نیز صاحبان سرمایه و سرمایه گذاران بین المللی در این صنعت نیز توجه ویژه ای به ایران دارند ولی چرا رشد این صنعت درکشورمان بسیار کند و نامحسوس است. یکی از علل آن ضعف مدیریت کلان، قوانین و دولتی بودن دیدگاه مدیران در تمام سطوح در این صنعت می باشد که می توان با اصلاح سیستم مدیریت و با استراتژیک خاصی زمینه هایرشد و شکوفائی این صنعت مولد را ایجاد کرد. مقاله حاضر به تحلیلی پیرامون گردشگری و جدید ترین و کامل ترین طبقه بندی انواع آن پرداخته است و هدف از انجام این تحقیق بررسی نقش صنعت گردشگری به عنوان یک صنعت مولد و اشتغال زا می باشد و وضعیت این صنعت در ایران مورد بررسی قرار می گیرد وهم چنین علل عدم موفقیت متولیان صنعت گردشگری ایراندر رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده نیزمورد نقد قرار می گردد. نتیجه این مقاله بررسی علل عدم رشد کشورمان در این صنعت نسبت به سایر کشورهای منطقه است و راهکارهای نیز در خصوص حل مشکلات این صنعت بیان می گردد. دستیابی کشور به موقعیت مطلوب در زمینه گردشگری در عرصه بین المللی بر اساس چشم انداز ۲۰ ساله و قانون برنامه توسعه اجتماعی، اقتصادی و سیاسی دولت جمهوری اسلامی ایران نیز تدوین شده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCMMSS01_009. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1161767/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
صادقی بنجار، محدثه و کریم دوست، علی،1399،نقش مدیریت درصنعت گردشگری،The first national conference on tourism management and industry،Tehran،https://civilica.com/doc/1161767

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

5.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 6,596
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support