ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

شناسایی و وزندهی معیارهای موثر در مدیریت زنجیره تامین سبز در صنعت گردشگری با استفاده از مجموعه نقشه های شناختی فازی

Year: 1399
COI: NCMMSS01_013
Language: PersianView: 182
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

در عصر حاضر گردشگری سهم قابل توجهی از توسعه اقتصادی را به خود اختصاص داده است. سازمان های موجود در صنعتگردشگری به دنبال افزایش مزیت رقابتی از طریق مدیریت زنجیره تامین خود هستند. همچنین با توجه به افزایش آگاهیمردم در مباحث زیست محیطی، توجه به کاهش پیامد های سازمان در محیط زیست امری ضروری به نظر می رسد کهسازمان را به سمت پیاده سازی مدیریت زنجیره تامین سبز سوق می دهد. به همین منظور، در این پژوهش تلاش شده استعوامل موثر بر مدیریت زنجیره تامین سبز در صنعت گردشگری، شناسایی و اهمیت هر عامل بر اساس روابط موجود بین آن هامشخص گردد. در این پژوهش جهت شناسایی عوامل از مرور ادبیات و نظرات خبرگان استفاده گردید و در ادامه با استفاده ازمجموعه نقشه های شناختی فازی و نرم افزار mental modeler اهمیت و وزن این عوامل بر اساس مرکزیت آن ها درشبکه ی ترسیم شده تعیین شد. با شناسایی عوامل تاثیرگذار می توان گامی جهت بهبود مدیریت زنجیره تامین سبز در صنعت گردشگری برداشت.

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCMMSS01_013. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1161771/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
حسینی دولت آباد، آسانا،1399،شناسایی و وزندهی معیارهای موثر در مدیریت زنجیره تامین سبز در صنعت گردشگری با استفاده از مجموعه نقشه های شناختی فازی،The first national conference on tourism management and industry،Tehran،https://civilica.com/doc/1161771

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support