ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

طراحی مدل پایدار مسیریابی موجودی مواد خطرناک چند کالایی تحت عدم اطمینان

Year: 1399
COI: COPSS01_041
Language: PersianView: 57
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علیرضا عیدی - عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی، دانشگاه کردستان، سنندج، ایران؛
مهرناز قربانی - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، دانشگاه کردستان، سنندج، ایران؛

Abstract:

زنجیره تامین پایدار، مدیریت جریان مواد، اطلاعات و هماهنگی در سراسر زنجیره تامین با در نظر گرفتن سه بعد اقتصادی، اجتماعی و محیطی میباشد. از موضوعات مهم در مسائل مسیر یابی موجودی میتوان به مساله حمل و نقل مواد خطرناک که شامل ضایعات پزشکی، مواد سوختنی و اشتعالزا میباشد اشاره کرد، مواد خطرناک هم برای محیط زیست و سلامت انسان به دلیل مواد سمی آنها مضر هستند با این حال ، آنها برای حفظسبک زندگی صنعتی ضروری هستند و اغلب در حمل و نقل بار ظاهر می شود. در این مقاله ما به مسئله مسیریابی موجودی برای خطرناک (اقلام دارویی در یک شبکه بهد اشت و درمان) در زنجیره تامین پایدار می پردازیم. در مسائل مربوط به لجستیک مواد خطرناک در واقعیت با محدودیت های مختلفی روبرو هستیم که مهمترین فاکتور درنظرگرفتن ریسک است. لازم به ذکر است که در نظر داشتن معیار بالایی از سطح ریسک پذیری باعث کاهش خطرات ناشی از حمل مواد خطرناک و تصادفات در حمل و نقل می شود. از طرف دیگر در نظر داشتن عدم قطعیت سبب رسیدن به جوا بهایی نزدیک به واقعیت در مدل ها میشود و اثر اقتصادی و زیست محیطی زنجیره تأمین را در افقهای متوسط و بلند مدت تحت تاثیر قرار میدهد. مدل ریاضی ارائه شده برای این زنجیره، یک مدل چند هدفه ی غیر خطی می باشد که با استفاده از روش اپسیلون و سالور بارون در محیط نرم افزار GAMS حل شده است. در نهایت نیز یک مثال عددی ارائه شده و نتایج آن مورد تحلیل قرار گرفته است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is COPSS01_041. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1163752/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
عیدی، علیرضا و قربانی، مهرناز،1399،طراحی مدل پایدار مسیریابی موجودی مواد خطرناک چند کالایی تحت عدم اطمینان،First National Conference on Optimizing Production and Service Systems،Rudsar،https://civilica.com/doc/1163752

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 5,304
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support