ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی عوامل تاثیرگذار بر ارزش ویژه ی نام تجاری در شرکت بیمه ایران

Year: 1398
COI: ICMFS03_003
Language: PersianView: 132
This Paper With 22 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 22 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

ندا مرادی - کارشناس ارشد مدیریت MBA - گرایش بازاریابی، واحد علوم پزشکی- دانشگاه آزاد اسلامی- تهران- ایران

Abstract:

هدف از انجام این پژوهش بررسی عوامل تاثیرگذار بر ارزش ویژه ی نام تجاری می باشد. عوامل مورد بررسی در این پژوهش ارتباط با نام تجاری،وفاداری به نام تجاری، آگاهی از نام تجاری و تصویر نام تجاری می باشد. پژوهش حاضر مشتریان شرکت بیمه ایران در شهر تهران می باشد. کهتمامی مقاطع، تمامی سنین و هر دو جنسیت (مرد و زن) در نظر گرفته می شود. در این پژوهش از روش نمونه گیری تصادفی ساده استفاده شده است.420 پرسشنامه در اختیار مشتریان شرکت بیمه ایران قرار گرفت که 384 عدد از آنها قابل استفاده بودند. برای بررسی فرضیه های پژوهش از روش هایتحلیل عاملی تأییدی (CFA) و مدل یابی معادلات ساختاری (SEM) استفاده شده است. همچنین برای بررسی نرمال بودن داده ها از آزمونکلموگروف اسمیرنوف استفاده شده است. تجزیه و تحلیل داده های پژوهش با کمک نرم افزارهای SPSS , Lisrel انجام شده است. در اینپژوهش مشخص شده که ارتباط با نام تجاری، وفاداری به نام تجاری،آگاهی از نام تجاری و تصویر نام تجاری بر ارزش ویژه نام تجاری تاثیر مثبتو معناداری دارد.این تحقیق برای شرکت های که می خواهند در مقوله و حوزه برند داری یک مزیت رقابتی نسبت به دیگر رقبا باشند و بتوانند با تکیهبر آن سهم بازار خود را افزایش دهند، مفید فایده می باشد. داده های این تحقیق در یک بازه کوتاهی از زمان جمع آوری شده اند. همچنین به علتکمبود بودجه و زمان، تنها به بررسی پژوهش در میان مشتریان بیمه ایران در شهر تهران پرداخته شده است، که این مسئله منجر به محدود شدن جامعهآماری پژوهش شده است.

Keywords:

ارتباط با نام تجاری , وفاداری به نام تجاری , آگاهی از نام تجاری , تصویر نام تجاری , ارزش ویژه نام تجاری

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICMFS03_003. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1171760/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مرادی، ندا،1398،بررسی عوامل تاثیرگذار بر ارزش ویژه ی نام تجاری در شرکت بیمه ایران،3th national Conference on Management and Fuzzy Systems،Eyvanekey،https://civilica.com/doc/1171760

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 1,022
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support