ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تعاملات ارتباطی اجتماعی پلیس از نظر قرآن و حدیث

Year: 1399
COI: PCSCI01_019
Language: PersianView: 196
This Paper With 24 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 24 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

افسانه کوه رو - کارشناسی ارشد حقوق خصوصی واحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد درود
ابراهیم ابراهیمی - استاد گروه علوم قرآن و حدیث دانشگاه علامه طباطبایی
محمد دهقانی - دانشجوی دکتری علوم قرآن و حدیث دانشگاه اراک

Abstract:

انسان موجودي اجتماعی است و از نیازمندي هاي زندگی اجتماعی برقرار کردن تعامل با یکدیگر است.پلیس، به عنوان نیروي نظامی که از بدو تولد تا فوت با زندگی انسان سر و کار دارد، براي سهولت درمأموریتش نیازمند تعاملی سازنده با انسان هاست. از طرفی، با توجه به اینکه در کشور ایران، تمامیشئون زندگی بر پایه ي دین مبین اسلام قرار دارد، می بایست این تعاملات نشئت گرفته از قرآن و سنّتباشد. تابه حال هیچ پژوهشی در این مورد نوشته نشده است و اهمیت این امر نگارنده را بر آن داشت تابا مطالعه ي قرآن و احادیث ائمه ي اطهار (ع) به این مهم بپردازد. در پایان نگارنده به این نتیجه رسیدکه نیروهاي پلیس براي تعاملی سازنده با سایر انسان ها باید قانونی عمل کنند و از تمامی روش هايتعاملی دیداري و شنیداري که از قرآن و روایات برگرفته شده است، استفاده کند و این چنین است کهمی توان تمامی تعاملات پلیس را عمل صالح نامید.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is PCSCI01_019. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1183269/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
کوه رو، افسانه و ابراهیمی، ابراهیم و دهقانی، محمد،1399،تعاملات ارتباطی اجتماعی پلیس از نظر قرآن و حدیث،National Police Conference and Social Communication Interaction،Tehran،https://civilica.com/doc/1183269

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support