Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ضرورت بازنگری در شیوه های آموزش مجازی متاثر از کوید- ۹۱ با محوریت سبک های یادگیری، مهارت های مطالعه و استراتژی های شناختی و فراشناختی

Year: 1399
COI: ICVE01_011
Language: PersianView: 175
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

قاسم کشاورزی - عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی آپادانا ، شیراز ، ایران

Abstract:

شیوع ویروس کووید ۹۱ و همه گیری آن در ایران و جهان، لزوم بازنگری و نواندیشی در آموزش مجازی را به عنوان یک ضرورت حتمی، آشکار کرده است. شاخص های عدالت آموزشی که شامل برابری فرصت ها، دسترسی به آموزش برای همهو از میان بردن تبعیض جنسیتی در دستیابی به آموزش می گردد، ابعاد تازه ای می یابد؛ از جمله قدرت انتخاب برای فراگیران، احترام به میزان فهم و شرایط فراگیر و امکان تسلط بیشتر و گسترش دانش، اشتراک دانش، نقد دانش و ساخت دوباره آن و احترام به بلوغ یادگیرنده . همه این شاخص ها با ابعادی تازه از زمان و مکان توسط فاوا تحقق می یابد. در این میان سازمان آموزش دهنده از دور و یادگیرنده از دور، باید به درستی بر نقش و وظایف خود آگاه باشند تا کیفیت های مطلوب آموزشی، خدشه دار نشود. بر این اساس ضرورت دارد، برنامهی جامعی برای آموزش مجازی و از راه دور وجود داشته باشد که از مبانی ارزشی آموزش در ایران به خاطر شرایط پیش بینی نشده ی فعلی و آنچه ممکن است در آینده رخ دهد، مغفول نماند

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICVE01_011. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1193991/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
کشاورزی، قاسم،1399،ضرورت بازنگری در شیوه های آموزش مجازی متاثر از کوید- ۹۱ با محوریت سبک های یادگیری، مهارت های مطالعه و استراتژی های شناختی و فراشناختی،The First International Conference on Virtual Learning Challenges and Solutions in the Coronavirus Crisis،Shiraz،https://civilica.com/doc/1193991

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 1,343
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support