Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Report
Title

تحلیل و طراحی نیازمندی های نرم افزاری بر اساس فرآیندهای مرکز آزمون، بازرسی و استاندارد نیرو (آبانیرو)

تحلیل و طراحی نیازمندی های نرم افزاری بر اساس فرآیندهای مرکز آزمون، بازرسی و استاندارد نیرو (آبانیرو)
نوع محتوی : گزارشتاریخ انتشار: 1400
DOI: 10.30503/nripress.2020.047
کد COI Report: R-1194327تاریخ درج در سایت: 13 اردیبهشت 1400
زبان اصلی Report: Persian دسته بندی علمی Report: انرژی و قدرت - سیستم های اطلاعاتی
View: 219Pages: 176
Year: 1400

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Report را که دارای 176 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

فایل کامل گزارش به فرمت PDF

Free download

جهت دریافت فایل های پیوست این Report بایستی عضو سیویلیکا شوید. چنانچه عضو سیولیکا هستید لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید فایل ها را مشاهده و دریافت نمایید.

Authors

Abstract:

مستند سازی نیازمندی ها به تشریح و توضیح مواردی که یک سیستم نرم افزاری انجام می دهد و یا به عبارت دیگر به توصیف عملکردها، میپردازد. این تشریح در طول توسعه نرم افزار مورد استفاده قرار می گیرد تا شاخصی باشد برای آنچه سیستم انجام می دهد یا باید انجام دهد. همچنین این مستند سازی به عنوان یک توافق نامه میان ذی نفعان مورد استفاده قرار می گیرد .به طور کلی، نیازمندی ها توسط تمام کسانی که در تولید نرم افزار نقشی دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. تکمیل و به روزرسانی سند، از مهم ترین عملکردها در مستند سازی نیازمندی ها است.

این پروژه به تحلیل و طراحی سامانه مورد نیاز مرکز آبانیرو می پردازد. مرکز آزمون، بازرسی و استاندارد نیرو (آبانیرو) یکی از مراکز مستقل زیرمجموعه پژوهشگاه نیرو است که به منظور راهبری، انسجام بخشی و یکپارچه سازی فعالیت های مربوط به آزمون، بازرسی و استاندارد با هدف ایجاد فرآیندهای تضــمین کیفیت کالا و تجهیزات مورد استفاده در صنعت برق و انرژی کشور تاسیس شده است. سیاست گذاری های متمرکز و توسعه توانمندی های ساخت داخل، ارتقا کیفی کالاها به ویژه محصولات داخلی و توسعه بازارهای هدف اعم از بین المللی، منطقه ای و داخلی، یکپارچگی و قابلیت اعتماد اطلاعات در خصوص اقلام، کالاها، تجهیزات و تامین کنترل کیفیت در صنعت برق و انرژی از دیگر اهداف این مرکز محسوب می شوند.

مرکز آبانیرو که در راس آن رئیس مرکز قرار دارد، دارای سه مدیریت با عنوان های ۱) برنامه ریزی و تایید صلاحیت آزمایشگاه های صنعت برق و انرژی ۲) بازرسی و نظارت بر اجرای استانداردهای صنعت برق و انرژی و ۳) توسعه، ترویج و تدوین استانداردهای صنعت برق و انرژی است. در راستای تحقق اهداف عنوان شده، این مرکز نیازمند سـامانه ای یکپارچه به منظور مدیریت فعالیت ها و فرآیندهای درون سازمانی خود اسـت. بدین منظور این پروژه با هدف تحلیل و طراحی نیازمندی های نرم افزاری و فرآیندی این مرکز دنبال شده است. در این پروژه ابتدا به شناخت مرکز آبانیرو و استخراج فرآیندها و روال های اجرایی پرداخته شده است و سپس بر اساس این فرآیندها، فرم های اطلاعاتی مورد نیاز طراحی و نیازمندی های نرم افزاری مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است.

Keywords:

آزمون/بازرسی/نرم افزار/استاندارد/تحلیل و طراحی

Report COI Code

This Report COI Code is . Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1194327/

فهرست مطالب Report

(برای نمایش کلیک نمایید)

طرحهای پژوهشی و مطالعاتی کشور

Research Info Management

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support